Úvodní stránka › Fóra › Euro Truck Simulator 2 › Poradna › 64 bit verze nejde spustit › Odpověď na: 64 bit verze nejde spustit
4. srpna 2017 v 08:31
#5434
Správce
No, ve skutečnosti jsem ti tam odpověděl taky já, ale tentokrát už jsem od vývojářů měl více informací 😀
