Mapy

ET2 logo

Kompletní mapy všech pěti oblastí ze hry 18WoS – Extreme Trucker 2.
Pro zvětšení mapy klikněte na její náhled.


Tahač Austrálie
Austrálie

Rozlehlé pláně australského vnitrozemí, velmi dlouhé trasy, silniční vlaky (Road Trains), drsné prostředí a často rozpadlé silnice. Asi tak by se dala stručně popsat tato oblast.
Typickými náklady tu jsou surové opály, měď nebo měděná ruda, voda, benzín (respektive tekutá paliva) a strojní a konstrukční materiály.
Jezdí se vlevo a řízení je na pravé straně vozidla.

Austrálie mapa


Tahač Bangladéš
Bangladéš

Oblast (stát) mezi Indií a Jihovýchodní Asií, v cípu Bengálského zálivu (delta Gangy a Brahmaputry). Je charakteristická především džunglí a úzkými cestami, které se skrz ní táhnou.
Typickými náklady jsou šrot (části lodí), různé potraviny a zemědělské produkty. Dokonce tu můžete přepravovat slona nebo i lidi.
Jezdí se vlevo, řízení je na pravé straně vozidla.

Bangladéš mapa


Tahač Winter Road
Tuktoyaktuk Winter Road

Tato oblast se nachází v severní části Kanady, konkrétně v Severozápadních teritoriích, v deltě řeky Mackenzie. Jde asi o nejunikátnější oblast ve hře, protože se zde jezdí po zamrzlé řece a zřejmě i části moře. Musíte se vyhýbat prasklinám v ledu, abyste neskončili pod vodou, cesty velice kloužou, a když se spustí vánice, poznáte co to znamená "bílá tma". Tyto cesty u nás proslavil především seriál Trucky na ledě (Ice Road Truckers).
Typickými náklady jsou odpady (špinavý sníh, šedá voda atp.), části vrtných souprav a průmyslový materiál.
Jezdí se jak to cesta a situace dovolí, normálně ale vpravo, řízení je vlevo.

Winter Road mapa


Tahač Montana
Montana

Již podle názvu je jasné, že se tato oblast nachází v Montaně, to jest na severozápadě USA, při hranicích s Kanadou. Tato mapa je společně s Yungasem nejčlenitější. Když pomineme běžnou asfaltku, která je mimochodem na několika místech rozkopaná a zúžená, tak za vypíchnutí stojí výtečně propracované lesní cesty.
Nejtypičtější náklad je tu dřevo na všechny způsoby. Dále pak stroje pro těžbu dřeva a sypké materiály.
Jezdí se vpravo, řízení je vlevo.

Montana mapa


Tahač Yungas
Yungas

Vysokohorská cesta nacházející se na východních svazích bolivijských And. Jde o zhruba 65 km dlouhou silnici, které se právem přezdívá "Road of Death" – Silnice smrti. Totiž tyto cesty jsou velmi úzké, neudržované, klikaté, výškově velice členité a hlavně, po téměř celé délce jedete podél srázu padajícího do hloubky až 600m a svodidla většinou nikde.
Typickými náklady tu jsou lamí vlna, cukr (třtina), čokoláda nebo třeba vrak letadla.
Jezdí se vlevo a řízení je nezvykle také vlevo.

Yungas mapa