Virtuální firmy

ETS2 logo

Seznam aktivních virtuálních firem, které se zabývají hrou Euro Truck Simulator 2 a které nás kontaktovaly se žádostí o zveřejnění na této stránce.
Pro případné zájemce o zaměstnání jsou u každé firmy uvedené i kontakty.


Chcete zde mít také uvedenou svou virtuální firmu?
Pokud ano, tak postupujte podle následujících instrukcí:

1. Sepište vše, co chcete o firmě uvést.
2. Text vložte do e-mailu, do přílohy přidejte firemní logo nebo obrázek.
3. A nakonec vše pošlete na následující e-mailovou adresu:

Momentálně nepřijímáme nové žádosti o přidání virtuální firmy


Czech trans Logistics

Czech trans Logistics logo

Jsme virtuální firma působící na trhu od 20.9.2015, hrajeme jen Multiplayer.
Sjednocujeme České aktivní řidiče (Slováků se nebráníme). Každý den komunikujeme přes Teamspeak 3.
Tím tak tvoříme jednu velkou aktivní komunitu.

Web: czechtrans.eu
Email: support@czechtrans.eu


Autodoprava Liberec

Autodoprava Liberec logo

Jsme virtuální firma ve hře ETS2. Zabýváme se přepravou zásilek po Evropě a to zejména po Německu, Polsku, Dánsku, Švédsku a Norsku. Tato firma byla založena s cílem stát se jednou z největších firem v tuzemsku a hlavně udělat partu lidí, co se společně baví hraním této hry. K tomu využíváme Multiplayer a Trucks Book.

Web: ad-liberec.webnode.cz
Email: ADLiberec@email.cz


Czech Continental Transport

Czech Continental Transport logo

Czech Continental Transport je na trhu Euro Truck Simulátor 2 Multiplayer od roku 2016. Naše firma má k dispozici moderní kamiony splňující evropské normy. Po celé Evropě rozvážíme nadměrné náklady, autodíly, nebezpečné náklady a také mrazírenské náklady. Náš cíl je příprava na profesionální úrovni a spokojenost našich zákazníků.

Web: cct.8u.cz
Email: cct-trans@email.cz


TJ Rline Transport

TJ Rline Transport logo

Jsme virtuální firma pro hru EURO TRUCK SIMULATOR 2 (ETS2). Nehoníme se za ujetými kilometry a o post BEST FIRMY na TRUCKSBOOK (TB). Hru ETS2 bereme jako zábavu. Nikoli jako povinnost.
Jestliže máš zájem spolupracovat s firmou TJ RLINE TRANSPORT, rádi tě uvítáme.

Web: tj-rline-transport1.webnode.cz
Facebook: facebook.com/groups/195336720806565


Die Kapitäne transport

Die Kapitäne transport logo

Stabilní virtuální firma (ETS2 a ATS) s více než roční historií (mateřská firma letos slaví 10let od založení) sdružuje zodpovědné a vyzrálé řidiče (nad 18 let), kteří jezdí pro radost a preferují simulaci před arkádou. Jezdíme převážně singlplayer.
Komunikace probíhá na firemním chatu na Skype, fóru, příp. TS3
Pokud máte zájem rozšířit naše řady, kolektiv "šedých vlků" Vás očekává.

Web: dktransport.webnode.cz
Email: dktransport@centrum.cz


J&T TRANSPORT

J&T TRANSPORT logo

Firma J&T TRANSPORT shání řidiče do svých řad. Co ti můžeme nabídnou?? dobrou pověst, vždy se domluvíš s vedením a hlavně máme super kolektiv přidej se. A také se můžeš vypracovat na dispečera, náboráře, ředitele, a dál.

Web: j-t-transport9.webnode.cz
Email: jattransport@seznam.cz


Speed Trans Logistics s.r.o.

Speed Trans Logistics s.r.o. logo

Jsme virtuální firma Speed Trans Logistics s.r.o. založena 24.2.2015. Zakázky po celé Evropě, zkušení řidiči. Přátelský přístup, rozsáhlý vozový park. A právě Ty můžeš být jeden z nás.

Web: speedtranslogistics.cz
Email: info@speedtranslogistics.cz


Severočeská dopravní

Severočeská dopravní logo

Naše společnost je malá virtuální firma zakládající si na kvalitě a rychlosti. Zabýváme se servisem, spedicí a mezinárodní dopravou.

Web: severoceskadopravni.cz
Email: info@severoceskadopravni.cz


SHOEMAKE s.r.o.

SHOEMAKE s.r.o. logo

Virtuální firma SHOEMAKE s.r.o. je na trhu virtuálních firem v ETS2 od roku 2015. Tvoříme jednu velkou rodinu milovníků této hry. Snažíme se udržovat ruku v ruce maximální úroveň firmy a nejpohodovější prostředí pro zaměstnance. Na prvním místě je spokojenost zákazníků s naší prací. Udržujeme stálou komunikaci díky moderním technologiím a velmi přehledného webu, kde najdete speciální skiny, pouze pro členy firmy.

Web: shoemake.zombeek.cz
Email: shoemake@email.cz


Mezinárodní Kamionová doprava Česká Bělá CZ/SK

Mezinárodní Kamionová doprava Česká Bělá CZ/SK logo

Jsme virtuální firma která staví na základech důvěry a přátelství. Máme pravidla které striktně dodržujeme. Vítej u nás a popřípadě zkus právě naši firmu.

Web: mezinarodni-kamionova-doprava-ceska-bela6.webnode.cz
Email: 4101990@seznam.cz


PPKS

PPKS logo

U nás je vaše zásilka na správných kolech a ve správných rukou. Sledujte naše profesionální šoféry i živě na internetu a doručte svou zásilku kamkoliv. Jsme PPKS a zákazník je náš pán. Stále přijímáme nové řidiče, tak neváhej a přidej se k nám také! Přihlášky podávejte na uvedené internetové adrese.

Web: ppks.clanweb.eu
Email: ppkspetancz@seznam.cz


CzechTransport

CzechTransport logo

Jsme nová firma která hledá řidiče. Jezdíme po celé Evropě, vozíme všechny druhy nákladů od zeleniny až po bagry. Přijemný přátelský kolektiv, mnoho firemních akcí! Vysoký plat, a postupé zvyšování platu! Podívej se na naše webové stránky a zjisti více, těšíme se na tebe! 🙂

Web: ets2czechtransport.webnode.cz


Czech Logistic a.s.

Czech Logistic a.s. logo

Nabízíme přepravu různého druhu zboží a materiálu po celé Evropě. Máme své hlavní sídlo v Ostravě. Rozšiřujeme své pobočky po celé Evropě. Neustále nabíráme nové řidiče kteří by naši firmu reprezentovali na svých cestách. Naše jízdní flotila obsahuje kamiony všech značek a typů.

Web: czech-logistics-a-s.webnode.cz
Email: doprava.czechlogistic@gmail.com


J-K Trans

J-K Trans logo

J-K Trans je virtuální firma pro hru Euro Truck Simulator 2. J-K Trans vznikla 15.10.2016 tak to znamená že tato firma je mladičkou firmičkou na ETS2 MP. Bude moc rádi když se k nám přidáte. Všem vám moc děkujeme.

Web: j-k-trans.webnode.cz


Kamionová Doprava Pardubického Kraje

Kamionová Doprava Pardubického Kraje logo

Jsme virtuální firma zabývající se nákladní přepravou po celé Evropě.
Co vám můžeme nabídnout? Nový vozový park se všemi Nákladními Automobily. Férový přístup.

Web: kdpk.webnode.cz
Facebook: facebook.com/kdpk1


World Cargo Transport s.r.o.

World Cargo Transport s.r.o. logo

Naše nově vzniklá firma World Cargo Transport s.r.o. by ráda přijmula nové kamarády řidiče. Rosteme velice rychle a rádi bychom oslovili každého, kdo miluje ETS 2 stejně jako my a rád by si to u nás zkusil. Když kliknete na odkaz na náš web, najdete tam vše důležité. Pokud tedy máte zájem, tak neváhejte a odešlete nám přihlášku (formulář), který najdete v sekci "Pro zájemce". Do budoucna toho máme dost naplánovaného, jako například doopravdové platové ohodnocení v Kč či € nebo svoje vlastní www stránky.

Web: world-cargo-transport.webnode.cz


Centaur Transport

Centaur Transport logo

Jsme virtuální firma z podhůří Jeseníků založená příznivci a opravdovými řidiči kamionů. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní přepravou ve světě ETS2. Rádi mezi sebe přivítáme nové kolegy, řidiče, zaměstnance a dispečery.

Web: centaurtransport.webnode.cz
Email: centaurtransport@seznam.cz


VKRTransport s.r.o.

VKRTransport s.r.o. logo

Jsme nova virtualni firma, zabyvame se hrou ETS2. U nás nejsou žádná omezení, platí zde pouze pravidlo slušné a solidní jízdy, aby byli naši zákázníci 100% spokojeni.

Web: viktorkrystof.wixsite.com/vktransport


DK Transport s.r.o

DK Transport s.r.o logo

Firma sa zaoberá medzinárodnou a vnútroštátnou kamiónovou dopravou v Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Naša firma sa špecializuje na rozvážanie hociakého nákladu od mraziarenských až po rôzne nebezpečné náklady či nadrozmenré zákazky. Našou prioritou je byť na úrovni profesionality, aby naši zákazníci boli spokojní a mali náklad doručený v čas a bez akéhokoľvek poškodenia. V prípade záujmu pracovať v našej firme prosím navštívte našu stránku, prečítajte si pravidlá a pokračujte na kolonku kontakt, kde nájdete postup ako pokračovať.

Web: dktransport.vlastnyweb.sk
Email: info.dktransport@gmail.com


Česko Slovenská Dopravní Kamionová Společnost s.r.o.

Česko Slovenská Dopravní Kamionová Společnost s.r.o. logo

Jsme Česko Slovenská Dopravní Kamionová Společnost sr.o., vznik 17.4.2017. Zaměřujeme se hlavně na Reallné ježdění v Euro Truck Simulator 2. Vozíme Převážně Sklopný Návěs nebo Plachtu. Chtěl by si i ty patřit do naší firmy? Neváhej napsat na náš E-mail nebo zkouknout náš Web 🙂

Web: ceskoslovenska-dopravni-kamionova-spolecnost-s-r-o-csdks4.webnode.cz
Facebook: facebook.com/CSDKSsro


Düsseldorf Transport & Logistics

Düsseldorf Transport & Logistics logo

Společnost Düsseldorf Transport & Logistics zahájila svou činnost 1.4.2017. Hlavní činností firmy je poskytování dopravních služeb v oblasti vnitrostátních a mezinárodních přeprav volně ložených materiálů. Za tuto dobu jsme získali spoustu zkušeností, které přenášíme do praxe. Přepravy provádíme moderní technikou, která nám ve spolupráci s našimi profesionálními řidiči přináší úspěch. A díky tomu jsou naši zákazníci spokojeni. V současné době společnost Düsseldorf Transport & Logistics působí v evropských zemích (Nejvíce v Německu) a Skandinávii.

Web: dtal.webnode.cz
Email: jan.hasik@email.cz
Facebook: facebook.com/dusseldorftransportlogistics


Za zde umístěné texty, obrázky, odkazy a další údaje a data neneseme žádnou odpovědnost.
Jde o materiály, které poskytli jednatelé jednotlivých firem, a tudíž veškerá odpovědnost spočívá na nich.