Trucks & Trailers (2011)

T&T logo

Trucks & Trailer (T&T) je po 18 WoS – Extreme Trucker další zajímavé vybočení ze zaběhlého konceptu kamionových her od SCS Software. Hra je sice omezena pouze na parkování návěsů na předem určené místo, ovšem nic není tak jednoduché, jak se zdá. Jízdu vám budou například znepříjemňovat úzké cesty a všelijaké překážky. Obecně se jedná o náročnější titul co se týče schopností řízení tahače v různých podmínkách.
Hra doznala významných vylepšení grafického i fyzikálního enginu, okolí je nyní živější, přibyli dokonce i chodci a cyklisté. Mnohem lepší je i podpora volantů.
Do hry je zakomponován systém ohodnocování ve formě medailí a achievementů, což hráče motivuje ke zlepšování svých výkonů, a tím podporuje znovuhratelnost. Své jízdy si můžete také kdykoliv přehrát, a to díky systému automatických záznamů.
Bohužel se i přes veškerá vylepšení dříve či později dostaví stereotyp, a krom neustálých vylepšování dosažených časů vás nic jiného netáhne vpřed. Hra je to ale přesto velmi dobrá a rozhodně stojí za koupi.

Demo (časově omezený trial) Trucks & Trailers si můžete stáhnout zde:
>>> Trucks & Trailers 1.0.1 Demo <<<


Informační sekce:

T&T obal

Hru si můžete koupit například zde (klikněte na logo): Comgad logo