Stažitelný obsah (DLC)

ETS2 logo

Přehled všech doposud vydaných dodatečných stažitelných balíčků (DLC). Seznam jsme rozdělili podle jednotlivých kategorií – rozšíření mapy, balíčky s novými modely nebo objekty do hry, balíčky s tematickými nátěry a nakonec balíčky s nátěry jednotlivých států, přičemž nejnovější položky jsou nahoře.


Vive la France obal

Vive la France ! (Francie)

Rozšíření mapy ETS2 o celé území Francie, které obsahuje 20 000 km nových silnic a dálnic, 15 nových měst, typické francouzské vesnice a scenérie, vylepšenou vegetaci a nové lesní ekosystémy, nové firmy, systém francouzských mýtných bran, nový průmysl (zejména jaderné elektrárny), nové náklady a mnoho dalšího.
Zakoupit si jej můžete zde, případně na Steamu zde.

Datum vydání: 5. 12. 2016


Scandinavia obal

Scandinavia (Skandinávie)

Rozšíření mapy ETS 2 o oblast Skandinávie. Obsahuje Dánsko, Norsko a Švédsko s dohromady 27 novými městy a přístavy propojenými komplexní síti silnic s nádherným okolím. Většina objektů byla nově vymodelována a jen stěží tak ve Skandinávii najdete budovy či silnice z původní mapy. Přidává také několik nových návěsů a mnoho nových nákladů. Při objednání rozšíření na Steamu do jednoho týdne od vydání jste mohli získat zdarma také DLC Viking Legends s tematickými nátěry.
Tento přídavek vychází i na CD, v každém případě je ale nutná aktivace na Steamu. Zakoupit si jej můžete zde, případně na Steamu zde.

Datum vydání: 7. 5. 2015


Going East obal

Going East! (Na východ!)

První stažitelný balíček rozšiřující základní hru o oblast východní Evropy. Dohromady nabízí 15 nových měst na území České republiky, Slovenska, Maďarska a hlavně Polska. Čekají tak na vás desítky hodin prozkoumávání nových tras, které byly vymodelovány s maximální pečlivostí.
A dobrá zpráva pro ty, kteří mají rádi "placku v ruce" - tento přídavek vyšel i na CD. Zakoupit si jej můžete zde, případně na Steamu zde.

Datum vydání: 20. 9. 2013