TruckersMP

TruckersMP logo

TruckersMP, dříve známý jako Euro Truck Simulator 2 Multiplayer, je neoficiální mod z dílny polské komunity, který je poskytován zdarma všem vlastníkům her American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2, pouze s podmínkou aktivace her na Steamu. Umožňuje vám přidat se k tisícům vášnivým truckerům online a zahrát si na společných serverech. Potkávejte své kamarády na silnicích, sdružujte se do skupin anebo jezděte společně s kolegy ze své virtuální firmy, přesně o tom multiplayer je.

Samotná modifikace se však od základních her liší i dalšími prvky. Na silnicích můžete potkávat prozatím pouze reálné hráče, jelikož na serverech je AI doprava vypnuta. Řiditelné jsou nejen kamiony, ale i osobní vozidla Scout se zapojitelným karavanem. A s double návěsy se oproti původnímu ETS2, kde jsou povolené pouze ve Skandinávii, dostanete do velké části Evropy.

Zakladatelem tohoto projektu je RootKiller. Ten již řady vývojářů bohužel opustil a předal vedení projektu svému kolegovi mwl4. Modifikace byla vypuštěna do světa v průběhu roku 2014 a ihned si získala spoustu svých fanoušků, přičemž dodnes je stále podporovaná a velmi oblíbená. Vývojáři drží krok s aktualizacemi, které pro hru vydává SCS Software, a snaží se na ně reagovat v nejbližší možné době od vydání. Pro správnou funkčnost multiplayeru je však zapotřebí, aby měli všichni hráči stejnou verzi hry – je tedy nutné udržovat svou hru aktuální nebo případně ve verzi, kterou mód aktuálně podporuje.


Odkazy:

 • Novinky
  Veškeré novinky týkající se TruckersMP.
 • Aktualizace (updaty)
  Přehled všech aktualizací s podrobným výpisem změn.
 • Otázky a odpovědi
  Nejčastěji pokládané otázky a odpovědi ohledně multiplayeru.
 • Webové stránky
  Oficiální stránky TruckersMP.
 • Facebook
  Oficiální facebookové stránky TruckersMP.
 • Twitter
  Oficiální Twitter účet TruckersMP.
 • Fórum
  Oficiální diskuzní fórum TruckersMP.

Oficiální upoutávka: