Stažitelný obsah (DLC)

ATS logo

Přehled všech doposud vydaných dodatečných stažitelných balíčků (DLC). Seznam jsme rozdělili podle jednotlivých kategorií – rozšíření mapy, balíčky s novými modely nebo objekty do hry, balíčky s tematickými nátěry, přičemž nejnovější položky jsou nahoře.


Utah obal

Utah

Rozšíření mapy ATS o stát Utah obsahuje přes 5 600 km nových silnic, 10 nových měst, nové lomy a doly včetně největšího povrchového dolu na světě (Kennecott Copper Mine), rozšířený ropný průmysl, vylepšený zemědělský výrobní řetězec, přes 260 rozpoznatelných přírodních a umělých památek (z těch nejznámějších Velké Solné jezero, Monument Valley či Virgin River Canyon) a mimo jiné i 12 známých odpočívadel pro kamiony.
Zakoupit si jej můžete na Steamu zde.

Datum vydání: 7. 11. 2019


Washington obal

Washington

Rozšíření mapy ATS o stát Washington obsahuje přes 6 000 km nových silnic, 16 nových měst, přes 20 památných mostů, 10 unikátních odpočívadel a značné množství dalších realisticky zpracovaných přírodních či umělých scenérií, jako jsou např. hora Mount St. Helens., otočný most ve Spokane či přehrada Grand Coulee. Součástí rozšíření jsou také nové průmyslové areály a jedinečné náklady.
Zakoupit si jej můžete na Steamu zde.

Datum vydání: 11. 6. 2019


Oregon obal

Oregon

Rozšíření mapy ATS o území Oregonu čítá přes 8 000 km nových silnic, 14 velkých měst, 13 unikátních odpočívadel a více než 700 zbrusu nových 3D objektů. Obsahem je také 25 realisticky zpracovaných křižovatek a dálničních obchvatů, 17 nových lokálních firem a průmyslů a velké množství proslavených přírodních i umělých atrakcí.
Zakoupit si jej můžete na Steamu zde.

Datum vydání: 4. 10. 2018


New Mexico obal

New Mexico (Nové Mexiko)

První placené rozšíření mapy ATS o Nové Mexiko obsahuje přes 6 400 km nových silnic, 14 velkých měst, 11 unikátních odpočívadel a přes 600 kompletně nových 3D objektů. Součástí DLC jsou také komplexní křižovatky a dálniční obchvaty, 8 nových firem a průmyslů či jedinečné přírodní i umělé památky.
Zakoupit si jej můžete na Steamu zde.

Datum vydání: 9. 11. 2017


Arizona obal

Arizona

Druhé bezplatné DLC rozšiřující mapu ATS o území Arizony obsahuje 15 nových měst (v updatu 1.32 přidáno další, v pořadí 16. město), část slavné silnice Route 66 s typickými turistickými atrakcemi, vyhlídky podél Velkého kaňonu a řeky Colorado, vylepšený systém křižovatek, nové firmy a samozřejmě dlouhé silnice napříč pouští.

Datum vydání: 6. 6. 2016


Nevada obal

Nevada

Rozšíření o převážně pouštní stát Nevada je pro všechny majitele ATS zdarma a přidává 10 detailně vytvořených měst, z nichž nejlákavější je jednoznačně Las Vegas. Oproti ostatním statům zde můžete narazit také na slavné stepní běžce (tumbleweed), kteří vám občas přelétnou přes silnici.

Datum vydání: 2. 2. 2016