Mapy

ET logo

Kompletní mapy oblastí ze hry 18WoS – Extreme Trucker. U každé mapy je i pár základních informací a malá galerie s obrázky krajiny.
Pro zvětšení mapy nebo obrázku klikněte na zmenšený náhled.


Austrálie

Rozlehlé pláně australského vnitrozemí, velmi dlouhé trasy, silniční vlaky (Road Trains), drsné prostředí a často rozpadlé silnice. Asi tak by se dala stručně popsat tato oblast.
Typickými náklady tu jsou surové opály, měď nebo měděná ruda, voda, benzín (respektive tekutá paliva) a strojní a konstrukční materiály.
Jezdí se vlevo a řízení je na pravé straně vozidla.


Tuktoyaktuk Winter Road

Tato oblast se nachází v severní části Kanady, konkrétně v Severozápadních teritoriích, v deltě řeky Mackenzie. Jde asi o nejunikátnější oblast ve hře, protože se zde jezdí po zamrzlé řece a zřejmě i části moře. Musíte se vyhýbat prasklinám v ledu, abyste neskončili pod vodou, cesty velice kloužou a když se spustí vánice, poznáte, co to znamená "bílá tma". Tyto cesty u nás proslavil především seriál Trucky na ledě (Ice Road Truckers).
Typickými náklady jsou odpady (špinavý sníh, šedá voda atp.), části vrtných souprav a průmyslový materiál.
Jezdí se jak to cesta a situace dovolí, normálně ale vpravo, řízení je vlevo.


Yungas

Vysokohorská cesta nacházející se na východních svazích bolivijských And. Jde o zhruba 65 km dlouhou silnici, které se právem přezdívá "Road of Death" – Silnice smrti. Totiž tyto cesty jsou velmi úzké, neudržované, klikaté, výškově velice členité a hlavně, po téměř celé délce jedete podél srázu padajícího do hloubky až 600m, a svodidla většinou nikde.
Typickými náklady tu jsou lamí vlna, cukr (třtina), čokoláda nebo třeba vrak letadla.
Jezdí se vlevo a řízení je nezvykle také vlevo.