Archiv shoutboxu

6 775 komentářů

  1. Jo a když už se zminuješ,tak do ETS2 se připravuje DLC tuning Mercedes a do ATS nic.Myslím,že jednou byla zmínka,že něco dělají a že to prý bude do konce roku ale nenapsali do jakýho.Myslím,že tam asi bude silnice ve Washingtonu,která tam fakt chybí.Z Kennewicku přes Walla Walla do Lewinstonu (Idaho) s možností propojení do Pendletonu.Ostatně,část jí tam je.

    1. O tehle silnici vim, je to silnice US12/US730. Myslim si, ze tenhle usek prijde az s Idahem (podobny pripad byl se silnici US101 v Kalifornii pred vydanim Oregonu). Navic si myslim, ze to nebude jedina silnice, ktera povede ve Washingtonu do Lewistonu. U Spokane je krizovatka, z ktere by mohla vest silnice US195 pres Colfax a Pullman do Lewistonu. To DLC pro ATS, o kterem pises, ze pry bude do konce roku, …, tak to se jednalo o licencovane navesy. Co stoji za zminku, na Steamdb se nedavno objevila polozka s nazvem Marula Vrm, coz je pry jmeno jednoho z vyvojaru, ktery ma udajne na starost vyvoj trucku/privesu. Je mozne, ze se neco blizi.

    1. Ja vcelku dost modov pouzivam. Lepsie zvuky do kamionov dake modove navesi. Mod na tandemi mod na pocasie je toho hruza. Ja mam inspiraciu aj z videi pozrem co tam maju nahadzane mam 2 v odbere na youtube a ked sa mi daco paci co maju tak stiahnem. Mam to tak pol na pol daco na steame a daco normalne mody. Nechapem preco niesu vseci na steame sa o nic netreba starat a vsetko sa samo aktualizuje

  2. „Mohal“ tak ono to chce občas zkusit mapový mod.Já ho občas taky zkusím ale nevdrží u mě moc dlouho.Jednu dvě jízdy a jde pryč.Modu jsem si „užil“ v ETS2 dost,proto v ATS si hru „kurvit“ nehodlám.Naposledy jsem měl mapu Coast To Coast.Je to sice zajímavý v tom smyslu,že je to velký ale to je asi tak vše.Já si radši počkam na original,tam mám jistotu,že si hru nedojebu.

Napsat komentář