Archiv shoutboxu

5 749 komentářů

    1. Zdarec, jestli chceš dat 5k za volant, což si myslím že není málo tak bych ještě něco přidal a koupil tohle https://www.mironet.cz/logitech-g29-driving-force-zavodni-volant-pc-ps3-ps4-pedaly-cerny+dp251378/ zaručená kvalita 🙂
      A nebo https://www.k24.cz/product/376102/Logitech_G_Saitek_Farm_Sim_Controller_945_000007_.html?utm_campaign=Saitek&utm_medium=referral&utm_source=zbozi.cz&utm_term=376102 ale stím nemám prozatím zkušenost

  1. Prohlizel jsem si mapu v okoli mesta Redding a zjistil jsem mensi nedostatek, hned me napadlo vytvorit navrh, ktery by mohl hre v budoucnu prospet, pokud by doslo na retusi Kalifornie. CA 299 je krasna silnice a myslim si, ze by si zaslouzila pridat cast z Redding pres Burney do Alturas, dalsi veci je uprava krizovatky mezi I-5 a CA 44 (ve hre je to CA 299) a uprava mesta Redding v oblasti spojeni silnic CA 299 a CA 44.
    Zde je odkaz na muj navrh https://imgur.com/a/uQP54MV

  2. čaute dnes som došiel na zaujimavu vec mal som problém pri online zákazkách keď som si chcel zobrať zákazku tak mi tam vyhadzovalo Že nie je možné sa pripojiť na server a nejakú chybu HTTP Proxy. A keď som chcel zobrať online zákazku tak som musel asi 2 min klikať na opakovať. Takto som fungoval asi 2 roky. Až teraz som zistil že jedine čo stačilo tak poslať antivirus do večných lovíšť.

  3. Tak jsem si dnes byl pro krabicovku DLC Oregon a když jsem pak projížděl ten Oregon tak můžu říct že to se fakt povedlo, konečně to není vyprahlá poušť jak to bylo do teď. Nejvíc se mi líbí ty lesy jak jsou zpracovaný, hlavně ty lesní cestičky. Doufám že SCS dá v příští aktualizaci klanicový návěs do vlastnictví abych mohl furt vozit klády.

Napsat komentář