Vydání dalších velkých aktualizací pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 se nezadržitelně blíží a vývojáři tak zveřejňují další informace o jeho obsahu.
Kromě již dříve zmíněných tandemů a vylepšených světel nás čeká také menší vylepšení tahače DAF XF 105, zejména jeho interiéru. Jak můžete vidět na obrázcích níže, v exteriéru se změn dočká převážně tovární sluneční clona a v interiéru několik doplňků, šuplíky i potahy na sedačky.
![]() |
![]() |
No je pěkné,že aspon takto obnovují vozový park.Ale stále jsem nečetl žádnou oficiální zprávu o Renault T.
Nevíte proč SCS nemá zájem o auta z „východu“ ? Vždyt třeba naše TATRA má taky tahače co třeba KAMAZ?Proč nezkusí SCS zde licence na tyto auta.
@David Taky bych chtěl Tatru, hlavně ta by jim licenci dala určitě ne jako tupci od Renaultu ale bohužel Tatra je kamion do terénu takže jí neudělají
jj,Tatra má převážně vyrobu aut do terenu,ale…http://www.tatra.cz/o-spolecnosti/tisk-a-media/aktualne/znovu-sedlove-tahace/
„Nikoliv však vozidla určená pro tahání návěsů v mezistátní dopravě“ – pořád nevyhovující pro ETS2
O remake si říká více tahačů, ale nezapomeňte že každý takový remake stojí statisíce a každý remake vyžaduje obnovení licence a schválení výrobcem. Vzhledem k tomu, že jsou tahače vydávány zdarma, tak to předpokládám není pro SCS úplně výhodná záležitost. Remake DAFu proběhl pravděpodobně jen díky tomu, že u SCS pracuje 50keda, který už dělal remake DAFa ve formě modu a zároveň DAF vlastní Paccar, s nimiž má SCS zjevně dobré vztahy, takže licencování nebyl problém.
Jo vykládej to některým.Stejně se ten tvůj příspěvek mine účinkem a za chvíli se tu objeví některý,který budou psát zase to samý.
@morrelo Aha tak to jsem netušil že je potřeba obnovení licence
@morrelo Nadšenec ETS2 by si kľudne za nie jaky ten pack zaplatili !!! Kľudne by sa nove ťahače mohli radiť do DLC !!!
Ha ha spíš bych řekl že spíš Renault by potřeboval trochu vylepšit
Četl jsem, že už mají model Renault T, ale nebyla jim udělena licence
Já taky a ještě i Mercedesu MP3 2009 ten si taky přímo říká o remake
Je to hezké, ale raději bych uvítal remake MANa TGX :/
Zajímavé je, že Volkswagen AG vlastní celou Scanii a ze 75% MAN, takže nevím proč dělají jen Scanii. Jedině, že by to každá firma měla udělané nějak zvláštně. Ne jako u DAFu, který vlastní Paccar (vlastní i Kenworth a Peterbilt)…