Úvodní stránka › Fóra › American Truck Simulator › Hlášení chyb (bugy) › Mizející auta › Odpověď na: Mizející auta
2. června 2016 v 18:40
#3737
Moderátor
To si myslím, že je téměř nepravděpodobné. 🙂 Prostě jsem jen o nějakou verzi napřed a tam se chyba už neprojevuje. 🙂
