Dotaz pro vývojáře

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Diskuze Dotaz pro vývojáře

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel morrelo a poslední změna proběhla před 3 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6238
      Bigm@n
      Účastník

      Chci se zeptat vývojářů a nebo někoho kdo by mě mohl odpovědět na můj dotaz. Vlastním dá se říct skoro všechny dlc skinů a překvapilo Mě, že v multiplayeru když někdo nevlastní stejný skin jako majitel tahače vidí buď obyčejně zbarvený tahač a nebo třeba díru v masce atd. Můj dotaz tedy zní: nebylo by pro mě jako prodejce lepší kdyby tyto vlastnosti tahače byli vidět pro všechny a tím bych vlastně zvýšil poptávku a třeba i novou nabídku na koupi těchto DLC?? Příklad: vidím kamion a má krásný skin a chtěl bych ho taky tak vím, že je to DLC a dá se lehce koupit tak investuji a jsem spokojen já i vlastník hry, ale když jedu a vidím tahač zbarvený zeleně, který vlastní můj kamarád a vím, že na kamionu má skin, který já nevidím a nebo vidím místo doplňků jenom díru v přední masce tak mě to asi nic neřekne. Kdybych byl majitelem hry tak bych přeci chtěl nabízet a prodat a proto bych chtěl vědět, jestli tento problém bude řešen a nebo se nad ním aspoň někdo pozastaví a řekne si, že to opravdu nedává logiku tak jak to funguje teď. Děkuji za odpověď.

    • #6239
      morrelo
      Správce

      Pokud bude někdy oficiální multiplayer, tak to tak možná bude, ale zřejmě jsi zapomněl, že multiplayer (TruckersMP) je fanouškovská modifikace, se kterou vývojáři nemají nic společného, a jakožto mod tak nemůžou poskytovat/zobrazovat DLC hráčům, které je nevlastní, proto je lze vidět jen lokálně.

    • #6240
      Bigm@n
      Účastník

      Chápu to tedy dobře , že by to mohli podporovat majitelé TruckersMP?

    • #6241
      morrelo
      Správce

      Nemohli, jak říkám, nemůžou poskytovat/zobrazovat DLC hráčům, které je nevlastní, protože jakožto mod nejsou vlastníky práv na daná DLC.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.