Nové obrázky, pár nových informací

Opět jsme nějakou dobu nenapsali žádnou novinku, ale podle mě to není až tak na závadu. Nic převratně nového se totiž neobjevilo. Ale přesto je načase nové obrázky a informace doplnit.
I když… Musíme poděkovat SCS Software, že na blogu zveřejnili odkaz na rozhovor, který jsme s nimi před nedávnem udělali (zde). Na jeden den dokonce stoupla návštěvnost tohoto webu na pětinásobek průměru (tj. na cca 1200 návštěv).

A nyní již k obrázkům a doprovodným informacím k nim.
Vývojáři se snaží, aby prostředí v ETS 2 bylo méně statické, a jeden z plánů je, aby se větve stromů pohybovaly ve větru (mimochodem povšimněte si, že vegetace – zejména modely stromů, doznaly výrazného vylepšení)…

Novinka 1

Další sada obrázků ukazuje postupný vývoj nového tahače – Renault Premium. Na prvních dvou obrázcích je jeho model v rozpracované fázi, na dalších dvou je již téměř dokončený (vlevo varianta B, vpravo A). Pátý obrázek je rozpracovaný model interiéru tohoto tahače.

Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6

Další obrázek je z již téměř hotového nového interiéru pro Mercedes Actros.

Novinka 7

Na závěr informací o ETS 2 tu máme sadu obrázku ukazující ztvárnění Belgie ve hře. Jediné, co na nich stojí za povšimnutí, bohužel v dost negativním smyslu, je americká lokomotiva na posledním obrázku. Doufejme, že v hotové hře se takový renonc neobjeví.

Novinka 8 Novinka 9
Novinka 10 Novinka 11
Novinka 12 Novinka 13
Novinka 14

A teď pár informací i o Trucks & Trailers.
Hra by měla vyjít někdy v půlce června, přesné datum není oficiálně oznámeno, protože se bude lišit stát od státu. Podle všeho by měla vyjít v Česku, Slovensku, Polsku, Německu, Maďarsku, Francii a Velké Británii, možná ještě v Rusku a Skandinávských zemích. Ohledně dalších států ještě není jasno, vyjednávání s distributory totiž stále probíhají. Pokud hra vyjde i v dalších zemích, tak pravděpodobně později. Ve všech těchto oblastech bude hra vydána v odpovídajících překladech vycházejících z komunitního překladu, ale upraveného distributorem. To je jedině dobře, protože bohužel, některé části překladu stále nejsou ideální. Později dojde i na digitální distribuci. Ta bude obsahovat pravděpodobně všechny dostatečně kvalitní překlady. Cena hry je stanovena na jedenáct €, čili kolem 270 Kč (o přiměřenosti částky nemá cenu spekulovat, uvidíme, jakou porci zábavy hra nabídne).
A tady máte nové obrázky z T&T:

Novinka 15 Novinka 16
Novinka 17 Novinka 18
Novinka 19 Novinka 20
Novinka 21 Novinka 22
Novinka 23 Novinka 24
Novinka 25 Novinka 26
Novinka 27

Zveřejnit odpověď