Novinky a obrázky za přelom května a června

HTML Template

Koncem května a začátkem června jsme zase rezignovali na informování o každé nové věci co se šustla, a tak vám opět přinášíme jakési shrnutí toho nejdůležitějšího. Snažíme se vás informovat co nejčastěji, ale někdy to prostě nejde, tak prosím vezměte na vědomí, že do budoucna se budou takováto shrnutí za delší období objevovat více, a jednotlivé novinky budou spíše sporadické a pouze o skutečně aktuálních věcech.


Někteří členové polského portálu TruckPol pomáhali vývojářům testovat betu Trucks & Trailers, a při té příležitosti nafotily pár zajímavých obrázků. Protože jde o soukromé materiály zmíněného webu, nebudeme obrázky přebírat. Galerii s obrázky si můžete prohlédnout zde.

Obrázky města Liege (Belgie) z Euro Truck Simulator 2 – konkrétně jde o letiště a centrum města:

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Vývojáři pracují na novém systému digitální distribuce pro T&T. Hru by mělo být možné zakoupit nejen pomocí kreditní karty, jako tomu bylo dříve, ale i pomocí platby přes PayPal nebo pomocí dalších neobvyklých platebních metod. Časově omezené demo (trial) by mělo být k dispozici ve stejné době kdy se hra dostane na pulty prodejen ve své fyzické (CD) verzi. Jako bonus vývojáři vytvořili několik wallpaperů (pozadí na plochu) v nejběžnějších rozlišeních, zde na ně máte odkazy:

1024×768, 1280×1024, 1680×1050, 1920×1200

Novinka 5

Díky snaze fanoušků z Brazílie se SCS podařilo navázat kontakty s tamní distribuční společností Techdealer, a tak by T&T a další hry mohly vyjít i této lidnaté zemi. Objevily se i nějaké možnosti distribuce v Bulharsku, ale to zatím není jisté. SCS Software by také rádi vydali své hry v dalších zemích kde zatím nemají kontakty s místními distributory, jmenovitě jde o Rumunsko, Řecko a Turecko.

Interiér Renault Magnum pro ETS 2 má více-méně kompletní model, a nyní je na řadě otexturování. Jak model zatím vypadá můžete vidět na následujícím obrázku.

Novinka 6

Třetího června byly spuštěny oficiální stránky hry Trucks & Trailers. Vzhledem k tomu, že hra má vyjít kolem poloviny června, bylo celkem načase.

Novinka 7

Nakonec tu máme obrázky Bratislavského hradu (Bratislava, Slovensko :D) z ETS 2. Zároveň s uveřejněním těchto obrázků dali vývojáři jasně najevo, že zatím není známé datum vydání ETS 2, takže veškeré otázky na toto téma jsou naprosto zbytečné. SCS má navíc celkem napjatý rozpočet (peníze vyhrazené na vývoj ETS 2 už byly vyčerpány a jede se z rezervních fondů), a finanční úspěch nebo neúspěch T&T dost ovlivní i vzhled ETS 2. Takže pokud chcete mít ETS2 bohatší, určitě kupujte Trucks & Trailers.
S tím také souvisí další otázky fanoušků, tentokrát ohledně nových fíčur (počasí, chodci, nové dopravní značení atp.) – to že je vývojáři neukazují neznamená, že nechtějí, ale zkrátka tyto věci ještě nejsou ve hře implementovány, takže není co ukazovat. Hra má stále daleko k dokončení, i když se to podle screenshotů nemusí zdát.

Novinka 8 Novinka 9

Zveřejnit odpověď