Pár novinek o vydání Euro Truck Simulator 2

Nebudeme to dlouze obcházet, řekneme vám to rovnou tak, jak to je, a jak to vývojáři z SCS Software napsali sami. ETS 2 letos rozhodně nevyjde, až příští rok. Přesné datum stále není známo, takže se na něj ani nepokoušejte zeptat. Proč až příští rok? Protože se autoři snaží hru udělat nejlépe, jak je to v jejich silách.

S tím ale souvisí jedna důležitá, pro vývojáře ne zrovna příjemná, věc – našponovaný rozpočet. SCS Software do ETS 2 vrazili snad všechny peníze co měli, a na úspěchu hry závisí jejich přežití. Pokud to bude propadák nebo se bude hra mohutně pirátit, asi to s SCS dobře nedopadne a další hry tohoto žánru se jen tak nedočkáme, jestli vůbec. Takže je myslím v zájmu náš všech, fanoušků truckových her, si ETS 2 koupit, i když v něm nebude všechno, co si kdo vysní – popravdě, některá přání jsou naprosto nereálná a SCS není zrovna velká firma takže nemůžou implementovat žádné rozsáhlé záležitosti (např. multiplayer).

A když už píšeme o vydání ETS 2, je třeba zmínit kdo a za kolik ho bude vydávat. V Česku, a pravděpodobně i na Slovensku, bude hru vydávat firma Comgad. Cena je předběžně stanovena na 799Kč / 31,99€.

Comgad logo

Zveřejnit odpověď