Noc, okresky a další…

Máme tu další várku obrázků z vyvíjeného Euro Truck Simulatoru 2. Tentokrát se můžete podívat, jak se autorům podařila pořádně tmavá noc, jak vypadají okresky, a nebo se jen tak pokochat několika screenshoty tahačů a krajiny.

Noc

Jako první tu máme čtveřici obrázků dokládající, že si vývojáři opravdu dávají záležet na tom, aby noc vypadala skutečně jako noc. To znamená skutečně tmavé okolí, kdy vidíte jen to, co osvětlují světlomety vašeho vozu. V předchozích hrách byla totiž noc řešena jen snížením ambientního světla, což příliš nefungovalo. Nebylo možné snížit amb. osvětlení natolik, aby noc vypadala opravdu jako noc, pak by totiž nebylo vidět vůbec nic, ani to co by mělo být osvětlené. Ale díky novému nasvícení scény se snad konečně dočkáme jízdy černočernou tmou.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Okresky

Na následujících pěti obrázcích je vyfoceno několik okresních silnic po kterých se budete moci projet. Oproti předchozím hrám by mělo být okresek více, ale je nutno zdůraznit, že stále budou převládat dálnice. Už jenom kvůli měřítku mapy není možné do hry nacpat příliš mnoho silnic a méně důležité tahy prostě musí ustoupit.

Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9

Pár dalších obrázků

Na těchto obrázcích není nic moc výjimečného nebo nového a ani neslouží k ukázání nějaké konkrétní věci, ale i tak stojí za shlédnutí.

Novinka 10 Novinka 11
Novinka 12 Novinka 13

Zveřejnit odpověď