MAN TGX, Renault Premium, Renault Magnum, Mercedes-Benz Actros v Euro Truck Simulator 2

Jak se hra blíží dokončení (vydání je ale stále vzdálené v řádu měsíců), vrhli se vývojáři na dokončovací práce na modelech tahačů. A s tím souvisí i pokračování jednání o případných licencích. Pro účely prezentace hry u výrobců tahačů vznikají i krátká videa s patřičnými tahači. A ty můžete nyní zhlédnout.
Jednání nejsou jednoduchá, a budou trvat určitě několik týdnů. Zejména Mercedes je údajně tvrdý oříšek, tak držme palce, aby to dobře dopadlo, a licence byla. Jde o velmi významného hráče na trhu, a nepřítomnost jeho značky by byla velká škoda. S „Meďourem“ souvisí i další věc – za dobu, co je hra ve vývoji, byl uveden nový typ tahače – New Actros, nahrazující typ MP3. Zatím to vypadá tak, že ve hře bude starší typ, ale autoři by nový chtěli přidat, tak uvidíme.
Každopádně, jednání nejsou u konce, a i samotná hra zdaleka není hotová. Je dokonce možné, že si výrobci vyžádají určité změny aby poskytli licenci. Navíc, udělení souhlasu pro použití značky ještě neznamená, že se ve hře smí objevit konkrétní tahač, i ten musí projí schvalovacím řízením.
Ale dost planého plkání, pokochejte se videi, ve kterých je krom samotných tahačů k vidění i systém tuningu.

Zveřejnit odpověď