Návrat z Truck Grand Prix

Vývojáři se právě vrátili z několikadenní výpravy na německou Truck Grand Prix na okruhu Nürburgring. Kromě promočeného oblečení z deštivých dnů a zážitků ze samotného závodu, ve kterém mimochodem slavili úspěch i čeští závodníci, si vývojáři odnesli i spoustu nových poznatků pro vývoj a distribuci samotného Euro Truck Simulator 2.

Na stánku distributorské společnosti Rondomedia byla mimo jiné k vidění hratelná betaverze již zmíněného ETS 2 a jelikož bylo poblíž spoustu novinářů zabývajících se touto tématikou, vývojáři díky setkání s nimi získali možnost referovat se v herních magazínech. Nyní si ale již prohlédněte zajímavé fotky z akce.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

Mnoho návštěvníků oficiálního vývojářského blogu také v komentářích spekulovalo o brzkém vydání ETS 2. Opak je ale pravdou, přestože ještě nebyl ani spuštěn samotný betatest, vývojáři již mají ve své databázi chyb stovky záznamů, které přibývají rychleji, než je vůbec stačí opravovat. Vývojáři se ovšem snaží hru co nejdříve dokončit, dokonce na ně tlačí již i distributoři, nicméně jediný jejich záměr je přinést hru dokončenou a nablýskanou, mějte tudíž strpení. Níže si můžete prohlédnout část z databáze chyb, ve které lze nalézt i pár českých záznamů.

Novinka 9

Zveřejnit odpověď