Dobré zprávy u SCS Software

S budoucností SCS Software to nevypadá vůbec špatně. Titulu Euro Truck Simulator 2 se daří v mnoha evropských obchodech velmi dobře a už 3 dny po vydání se držel a někde ještě stále drží na prvních příčkách, co se týče prodejnosti. Zároveň chystá studio SCS Software oznámit nový titul z prostředí tahačů, na kterém už pravděpodobně touto dobou vývojáři pracují.

Na grafu níže můžete vidět v jakých zemích se hra nejvíce prodává (a to pouze z oficiálních stránek ETS 2), prodeje fyzických kopií jsou daleko větší. Pochopitelně nejlépe je na tom Velká Británie a hned za ní Francie. Německo je až na 6. pozici a Česká republika je se svými 1,9% na 17. místě.

Novinka 1

Pro ty z vás, kteří jste měli předobjednaný ETS 2 na distribuční službě Origin už nyní máte hru k dispozici, což už jste pravděpodobně zjistili.

Naopak situace s distribucí pomocí služby Steam ještě úplně jednoznačná není. Za posledních několik dní sice získal ETS 2 značnou podporu v kampani Greenlight, ale i přesto se stále drží nad 20. místem.

Novinka 2

Zveřejnit odpověď