Multiplayer pro Euro Truck Simulator 2 opravdu zatím neexistuje

Již od vydání ETS 2 se na internetu objevuje množství různě upravených videí a modifikací, které údajně do hry přidávají multiplayer, ve skutečnosti však autoři těchto scamů chtějí na naivitě některých lidí pouze vydělávat. Na jeden z posledních přírůstků se rozhodlo reagovat i SCS Software:

Prosím berte na vědomí, že se jedná o podvod a místo přidané zábavy do hry vám mohou podobné scamy pouze uškodit. Nikdy za podobné věci neplaťte a nikdy těmto lidem neposkytujte své osobní údaje. Chtějí vás pouze oklamat!

Pokusíme se kontaktovat správce, aby onen scam odstranily, ale víte, jak to na internetu funguje. Pokud se vám podaří ucpat jednu díru, dvě nové se okamžitě otevřou.

Víme, že mít ve hře multiplayer je jedna z nejžádanějších věcí. Můžete nám věřit, že jsme po celé léta přemýšleli, jak jej zahrnout do našich her, avšak mít fungující multiplayer v ETS 2 není tak jednoduché, jako v závodních hrách, kde jezdíte po okruhu. Potřebujeme od vás vytrvalost, bude potřeba v podstatě obrátit hru v MMO, aby splňovala naše i vaše očekávání. Opravdu o tom velmi přemýšlíme, dokonce v tomto směru již připravujeme určité kroky, zážitek ze hry více hráčů je však ještě v nedohlednu.

Zveřejnit odpověď