Mercedes-Benz se stává licencovanou značkou v ETS 2, nahrávání zvuků MP4

Mercedes-Benz, poslední chybějící značka v ETS 2, je nyní oficiálně licencována a sbírka 7 majoritních výrobců tahačů je tak kompletní. Díky tomu je ve vývoji i nový model Actrosu s označením MP4, který spolu s dalšími dvěma tahači postupně obohatí seznam tahačů ve hře.

Mimo nové tahače do ETS 2 se pracuje i na třech tahačích pro ATS a také na pár dálkových autobusech pro dosud nespecifikovaný projekt. Tým zaměřený na modelování vozidel se za poslední 2 roky zvětšil 4x, a to převážně díky neustále podpoře ze strany vás, fanoušků a zákazníků. Některým z vás může vadit, že vývojáři tráví čas vytvářením dodatečných skinů pro tahače prodávaných na Steamu, což akorát zdržuje další vývoj, avšak právě naopak je tímto vývojářům umožňováno pracovat na několika projektech zároveň, protože stále dostávají příjem ze hry, která byla vydána před jedním a půl rokem.

K příležitostí získání licencí na použití značky Mercedes-Benz propůjčila vývojářům společnost Mercedes-Benz Česká republika svůj nový Actros 1845 a ti tak mohli tento model zdokumentovat pro přenesení do hry. Jako obvykle u toho pořídili i nespočet videozáznamů, na jejichž sestřih se můžete nyní podívat. Natáčelo se opět na tlustickém letišti a o nahrání zvuků se postarala společnost Silent Noise.

Napsat komentář