Vyšlo DLC Flip Paint Designs, oficiální soutěž, návštěva SCS Software

Tentokrát se nám tu sešlo více novinek než obvykle, takže je hezky shrneme v jedné. Začneme právě vydaným DLC Flip Paints Designs, které opět přidává několik nátěrů pro vaše tahače v Euro Truck Simulator 2. V zásadě rozšiřuje původní nabídku metalických nátěrů o dalších 11 designů, ovšem už ne zdarma, ale za standardní cenu 1,99 € (50 Kč).

Novinka 1
Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6

Oficiální soutěž

K příležitosti vydání nového DLC připravili vývojáři i jednoduchou soutěž, kde jej můžete zužitkovat. Pravidla jsou následující:

 1. S využitím všech 19 metalických nátěrů z Metallic Paint Jobs a Flip Paints Designs DLC musíte vytvořit zajímavé kombinace barev a ukázat je na svém tahači jak nejlépe můžete. Všechny nátěry jsou upravitelné přímo ve hře, takže nemusíte umět skinovat.
 2. Nahrajte své výtvory ze hry na World of Trucks.
 3. Poté pošlete přímý odkaz na váš screenshot, např. https://worldoftrucks.com/en/image_detail.php?id=000000000000040E.
 4. Email, na který budete posílat své nejlepší výtvory, je flippaintdesigns[zavináč]scssoft.com. Neposílejte screenshoty jako přílohu, pouze odkazy na screenshoty, jak bylo popsáno výše.
 5. Jako předmět emailu uveďte: Flip Paint Designs.
 6. Soutěž končí 30. června 2014.

V případě, že jste zkušený moder a umíte vytvářet vlastní metalické nátěry, můžete poslat i tyto výtvory.

Co se bude hodnotit:
 • Zajímavé kombinace barev nátěrů.
 • Dobrá kompozice a zajímavá lokace určitě přidají na dojmu. Využijte toho ke své výhodě.
Odměny:
 • Výběr editora. Vývojáři budou vybírat nejlepší screenshoty, které budou prezentovány na hlavní stránce portálu World of Trucks.
 • Sláva. Pokud se dostanete do výběru editora, vaše výtvory budou obdivovat další truckeři.
 • Achievement (ocenění). Každý, kdo se dostane do výběru editora, získá velmi vzácný achievement (ano, vývojáři opravdu plánují zavést achievementy).
 • 5 nejlepších účastníků získá Steam klíč ke speciální sběratelské edici, která mimo ETS 2 obsahuje několik dosud vydaných DLC a starší hry od SCS Software.

Vývojáři se těší na vaše výtvory!

Návštěva SCS Software

Včera také SCS Software pozvali Martijna a Nica z moderské skupiny ProMods, protože chtěli uznat jejich práci a osobně jim popřát k úspěchu s jejich úžasnou modifikací. Jejich nadšení pro rozšiřování světa v ETS 2 je podle slov vývojářů neuvěřitelné. Jako důkaz, že se jim konečně podařilo dorazit do Prahy, budiž tato fotka.

Novinka 7
Zleva doprava: Martijn, Pavel a Nico

Zveřejnit odpověď