Testovací patch 1.11 pro Euro Truck Simulator 2 je nyní dostupný

Nedávno jsme vám představili novinky v patchi 1.11 pro Euro Truck Simulator 2 a nyní si je můžete sami vyzkoušet. Jako obvykle je patch dostupný nejdříve v betaverzích Steamu, a pokud se již nevyskytnou další komplikace, v řádu několika málo dnů vyjde i pro všechny ostatní verze.

Novinka 1

Vývojáři také ukázali ještě jednu novinku, o které zatím nemluvili. Rádio přehrávač prošel vylepšením a nyní můžete seřazovat dostupné stanice podle názvu či žánru, anebo si můžete oblíbené stanice označit.

Novinka 2

Testovací patch 1.11 pro Euro Truck Simulator 2 si můžete jako vždy stáhnout z betaverzí Steamu pod názvem „public_beta“. Veškeré chyby, na které případně narazíte, pak hlaste do specifického vlákna na oficiálním fóru. Non-Steam verze bude dostupná v nejbližších dnech, pokud půjde vše v pořádku. Modeři mají opět instrukce na oficiálních stránkách. Během stahování se zároveň můžete podívat na další screenshoty z nových oblastí, na oficiální trailer a také na naše video ukazující všechny novinky ve dvou minutách.

Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7

Zveřejnit odpověď