Pohled na Telemetry SDK

Telemtry SDK umožňuje moderům přes snadno použitelné API přistupovat k množství herních dat jako např. značka a typ tahače, rychlost, aktuální převodový stupeň, souřadnice mapy, informace o aktuální zakázce, otáčky motoru, síla akcelerace a mnoho dalších podobných údajů ve hře. Všechna tato data mohou být použita k vytvoření různorodých modifikací nebo rovnou k vytvoření zcela nových herních rozměrů.

Novinka 1

Telemetry SDK (dostupné zde) vyžaduje pro správné použití znalosti programování, ovšem komunita už s využitím SDK stihla vytvořit nespočet velmi zajímavých projektů, takže se rovnou na některé z nich podíváme.


Webové prostředí telemetrie a mobilní palubní deska

Novinka 2

Tento fanouškovský add-on umožňuje hráčům sledovat stav ve hře přes webové stránky v prohlížeči na lokální síti. V praxi to znamená, že váš tablet nebo smartphone může sloužit jako přenosná palubní deska ukazující veškerá měřidla a základní informace o cestě, díky čemuž budete mít více místa na hlavní obrazovce.


Vylepšená zpětná vazba pro zařízení Logitech

Novinka 3

Uživatelům volantů Logitech umožňuje tento plugin dosáhnout vylepšené zpětné vazby. V zásadě se jedná o náhradu za různé funkce, které můžete vidět v moderních tahačích, a širokou škálu nových reakcí, zejména když je váš tahač řízen za náročných podmínek. Autor zároveň nabízí sadu vylepšení pro řazení a převodovku. Více informací se dozvíte na SCS fóru kliknutím na obrázek.


Vylepšené zvuky tahačů

Novinka 4

Nadšenci do řvoucích motorů zajisté ocení tento add-on přinášející sadu hlasitějších zvuků pro tahače. Cílem této modifikace je poskytnout jiný pohled na realistický zážitek z jízdy tím, že vylepší hru o přídavné zvuky vycházející z výkonu a chování tahače na základě dat z telemetrie.


LCD display pro klávesnici Logitech G19

Novinka 5

Tento add-on, jak už jste patrně poznali z názvu, umožňuje zobrazení různých herních informací přímo na LCD displeji klávesnice Logitech G19. Funguje velmi podobně jako mobilní palubní deska zmíněná výše.


Jak začít s Telemetry SDK?

Pokud chcete vytvořit i svůj vlastní add-on, začněte na oficiální stránkách hry v modovací sekci, kde naleznete aktuální verzi Telemetry SDK. Také nejspíš budete chtít omrknout fanoušky vytvořené GitHub úložiště obsahující přímo implementované API, což by vám mělo pomoci v začátcích.

Zveřejnit odpověď