Výsledky a zhodnocení soutěže o Euro Truck Simulator 2 a další ceny

Minulý týden jsme ukončili soutěž o Steam klíče k Euro Truck Simulator 2 a některým speciálním edicím a dnes tu konečně máme její vyhlášení.

Vzhledem k minimálnímu množství emailů se správnými odpovědmi (konkrétně 7) jsme se rozhodli pro menší úpravu vyhodnocení soutěže. Nejdříve jsme vylosovali pořadí výherců nejvyšších cen ze správných emailů a o zbylé výhry se rozhodovalo mezi všemi zbylými účastníky soutěže, přestože odpověděli špatně. Kdo tedy odpověděl správně, měl maximální šanci na výhru.

A jaké že byly správně odpovědi? Jako první poskytla licenci na použití značky ve hře od SCS Software společnost MAN (možnost b) ve hře German Truck Simulator, své tematické DLC zatím nemá Itálie (možnost b) a po registraci na portálu World of Trucks dostanete DLC Metallic Paint Jobs (možnost a).

Všechny odpovědi se daly dohledat kdekoliv na internetu nebo přímo u nás na webu. V této sekci naleznete mimo jiné přehled všech doposud vydaných DLC pro ETS 2, takže také rovnou i odpovědi na dvě ze soutěžních otázek. A co se týče první licencované značky, stačilo využít strýčka googla nebo se třeba podívat na našem webu do fotogalerií jednotlivých her a zjistit, kde se daný licencovaný tahač vyskytuje dříve, nebo opět pročíst karty her.

Jak už bylo řečeno, prvních sedm cen bylo rozděleno mezi soutěžící se správnými odpovědmi a zbytek si rozdělili všichni zbylí účastníci. Pojďme se tedy na ně podívat.

Steam klíč k Euro Truck Simulator 2: Game of the Year Edition vyhrávají:

Nikolas Marman
Roman Linka
Tomáš Netoušek
David Hanzlík
Roman Hejč

Steam klíč k Euro Truck Simulator 2: Gold Edition vyhrávají:

Adam Sedláček
Vítězslav Plechač
Jakub Anděl
Jan Zikmund
Martin Lorenc

Steam klíč k Euro Truck Simulator 2 vyhrávají:

Lukáš Jahoda
Martin Cenek
Kristián M.
Tomáš Makovic
Radim Ženata

Gratulujeme!

Výherci již byly kontaktováni ohledně výhry pomocí uvedených emailů. Pokud vám email nedorazil, zkontrolujte složku se spamem, případně se na nás obraťte.

Zveřejnit odpověď