Kenworth W900 již brzy v American Truck Simulator

Symbol amerických tahačů Kenworth W900 by měl být v nejbližších dnech přidán do American Truck Simulator. Bude součástí malé bezplatné aktualizace, kterou vývojáři právě dokončují.

Novinka 1 Novinka 2

Kenworth W900 byl úplně první tahač, který začal být do hry tvořen už před dvěma lety a který je už dlouhou dobu v téměř dokončeném stavu. Bohužel, což vývojáři nemohli vědět, nebyl nejlepší volbou pro jednání o licencích se společností Kenworth. Tamní výrobce tahačů totiž chtěl ve hře předně prezentovat své nové stroje, proto ATS bylo vydáno nejdříve s moderními tahači koncernu Paccar.

Novinka 3 Novinka 4

Mezitím nám také vývojáři dlužili vysvětlení ohledně bonusových steampunkových nátěrů do hry za sledování ATS na Steamu. Automatický proces zajišťující přidělování tohoto DLC se totiž neobešel bez problémů. Prozatím bylo DLC přiděleno 53 000 hráčů, stále však ještě zbývá zhruba 110 000. Na nápravě vývojáři pracují, proto pokud jste splnili vše pro získání tohoto DLC a ještě ho nemáte, mějte chvíli strpení, určitě se ho dočkáte.

1 komentář

Napsat komentář