Vychází DLC s maďarskými a tureckými nátěry pro Euro Truck Simulator 2

Je tomu přibližně dva roky ode dne, kdy vývojáři poprvé okořenili hru speciálními tematickými nátěry na tahače v podobě DLC. Původně se ani nechtěli zavázat k dlouhodobému vydávání podobných balíčků, protože každý takový balíček obsahuje více než 50 jednotlivých grafických souborů, které jsou vytvářeny pro všechny značky a všechny velikosti kabin tahačů. S každou změnou na kterémkoli 3D modelu se tak musí aktualizovat i tyto balíčky, což je pro vývojáře nemalá zátěž navíc.

Kdysi dávno to pro vývojáře nevypadalo tak složitě, ale dnes, když už mají přes tisíc grafických souborů, je na to docela děsivý pohled. Stále však přicházejí ohlasy fanoušků žádajících vlastní unikátní nátěry pro svůj stát. Vývojáři mají pocit, že když už s tím jednou začali, nemohou koloběh přerušit, protože existuje spoustu dalších států, které si nátěry zaslouží a nechtějí zradit své fanoušky, i přesto že vývoj těchto DLC dá hodně práce. Máme se tedy i nadále na co těšit.

Dnešním dnem vychází rovnou dva balíčky, tentokrát s maďarskými a tureckými nátěry, které si můžete pořídit na Steamu kliknutím na příslušný obrázek níže. Cena jednoho balíčku je 0,99 € (~30 Kč).

Hungarian Paint Jobs Pack Turkish Paint Jobs Pack

Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.


Novinka 1
Novinka 2

15 comments

     1. „AdamoK“ u Švédska nevím,to jsem moc nejezdil,protože nemám rád sníh a je jedno jestli v reálu nebo ve hře.V tom Monacu jsou některý rz,kde to klesá a mírně se to seká.Jsou i takový jakoby se grafika zadrhne.Už je to tam od začátku.Asi na silnějších strojích to není znát.JInde jiný problémy s tím sekáním nebyli.Hlavně tedy u toho Monaka je to znát.

      1. Ale jdi ty 🙂 🙂 .I Češi stahujou.A nejenom oni.Holt je taková doba,že je to na netu dostupný zadáčo takže to lidi stáhnou a hlavu si s tím nedělají,že tím vlastně firmě berou prachy a brání v dalších výtvorech.
       Přiznám se bez mučení,též jsem měl několik her na černo.Mezi ně patřilo Colin Mcrae 04,Richard Burns Rally ale i Grid 2 nebo Cities xl.Ale až na to posledně jmenované jsem si později originálku koupil.Jinak já moc her nemám.Viděl jsem na Steamu jednoho maníka ten jich tam měl hafo,nechápu jak to může stíhat.Já momentálně hraju sice jen ATS,ale měl jsem i DIRT Rally a měl jsem problémy to stíhat

Zveřejnit odpověď