Podpora řadicí páky SKRS pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2

Vývojáři z SCS Software jsou vždy příjemně překvapeni, co vše se děje v komunitě fanoušků truckových simulátorů. Nedávno po úspěšné kampani na Kickstarteru pro 18stupňpovou USB řadicí páku založili Cory a tým z CSIO Technologies podnikání zaměřené na výrobu a prodej vysoce kvalitních periferií pro truckové simulátory, na což chtějí vývojáři upozornit.

Zmiňovaná řadicí páka má hlavici ze skutečné řadicí páky Eaton Fuller používané v amerických tahačích a přidává několik obvodů pro plnou funkčnost ve hře. Dá se přimontovat k většině herních řadicích pák: Fanatec, Thrustmaster TH8RS nebo TH8A a Logitech G25, G27 či G29.

Novinka 1

Vzhledem k ceně zaujme tato řadicí páka spíše jen nadšené fanoušky, najdou se ale i tací, kteří nemají problém zakoupit volant za 7 000 Kč jen proto, aby si mohli zahrát hry od SCS Software, takže v CSIO mají velkou šanci věnovat se svému podnikání dlouhodobě.

V nadcházejících aktualizacích pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator bylo rozšířeno nastavení, které nyní automaticky detekuje novou řadicí páku a rozpozná příslušná přepínací tlačítka. Níže se můžete podívat na video, které znázorňuje nastavení řadicí páky ve hře (jedná se o verzi hry z betatestování).

Minulý týden zároveň navštívili pražské kanceláře vývojářů polští youtubeři Wujek Bohun a Wolny Kanał, díky nimž proběhla velmi konstruktivní diskuze o funkcích, které by mohly vylepšit hru.

Novinka 2

8 comments

    1. Tak co si budeme povídat..volant je prostě volant. Jezdím s logitechem G27 a je to luxus. I na něm jde používat 18 rychlostí,přepínače nejsou přímo na řadící páce,ale na panelu u páky. Zkoušel jsem to,ale nakonec jezdím na 6 rychlostní manuální převodovku. V ETS2 jezdím na automat,moderní vozy už většinou manuální řazení nepoužívají.

Zveřejnit odpověď