Vychází DLC Mighty Griffin Tuning Pack pro Euro Truck Simulator 2

Pokud jste někdy byli na truck show, určitě jste byli uneseni odhodláním řidičů, kteří se věnují svým tahačům. Úsilí, které vkládají do svých vozidel je neuvěřitelné – spousta chromu, ručně vyráběné díly, světla a nátěry – tito řidiči si vybírají běžné kamiony a proměňují je v umělecká díla.

Novinka 1 Novinka 2

Vývojáři se rozhodli využít své postřehy z evropských truck show na dva nejpopulárnější tahače v Euro Truck Simulator 2. Proto dnes na Steamu vychází DLC Mighty Griffin Tuning Pack, které přináší tuningový obsah pro tahače Scania R a Scania Streamline. Obsahem DLC jsou prvky pro interiér i exteriér – kryty podvozku, zadní nárazníky, výfuky, přední masky a mřížování, čelní chrániče, přední nosníky, přední a zadní zástěrky kol, náboje kol, obložení dveří a oken, speciální nátěry, přední odznak, záclonky, hrnky, LED loga, stoleček na palubní desku – zkrátka s tímto DLC můžete udělat z vaší Scanie královnu silnic.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 1 Novinka 2

DLC si můžete pořídit na Steamu kliknutím na obrázek níže. Cena balíčku byla stanovena na 3,99 € (~110 Kč), přičemž aktuálně si jej můžete pořídit se slevou za zahajovací cenu 3,59 € (~100 Kč).

Mighty Griffin Tuning Pack


Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.

31 comments

 1. Super DLC koupil jsem ho hned po vydání, a je to super hlavně Scania je můj oblíbený tahač, hlavně kvůli motoru, a v DLC jsou i nové vylepšení kabiny, můžu si přidat další poličku a dát si na ni další věci, takže je konečně vidím při jízdě, předtím to bylo jen na prvé straně, takže jsem nic při jízdě neviděl teď si můžu poličku dát doprostřed a vidím krásně jak hrnek tak další věci.

  zde je foto http://www.jpeg.cz/images/2016/06/29/BcK9J.png

     1. Tuning balicek je perfektni,uz ho mam taky.Ale v uprave tahace jsem trochu opatrny,protoze z Tuningu se da velice snadno skocit do vod Tuzingu,tak ze,co se tyce mych uprav,tak jsou trochu decentnejsiho razu.
      A taky bych ocenil trochu vice hlucnejsi motor,skoda ze v oficialnich modech na Steamu neni zaden mod na zvyseni hlasitosti zvuku motoru do kabiny.Ze to jeste nikoho nenapadlo.

 2. Tak to okomentuji.Já nejsem příznivcem nějakýho tunningu na tahači,těmto věcem se vyhejbám.Jsem spíše závislý na barevných světýlkách,hezkýho zvuku jak tahače tak i klaksonu ale tohle co SCS předvedli,to nemá chybu.Volvo jsem „zahodil“ do smetí a budu ted chvilku dráždit Scanii.Upravil jsem si ji a mě se líbí.Jsem zvědavej potom na MP jak to tam bude vypadat.Za mě má SCS několik palců nahoru

Zveřejnit odpověď