Nové informace a obrázky z projektu TrucksBook NEXT + informace o streamu

Vývoj projektu TrucksBook NEXT se pomalu, ale zcela jistě blíží do finále. Jakožto partneři projektu jsme dostali možnost ukázat nové informace a obrázky, které doposud nebyly zveřejněny ani na oficiálním zdroji.

Pro začátek tu ovšem máme jednu důležitou informaci. Pokud vás projekt TrucksBook NEXT opravdu zajímá, zítra 15. 7. 2016 se od 22:00 uskuteční stream na partnerském Twitch kanále Grolldir, kde bude systém kompletně představen a ukázán. Očekávána je velká účast, takže doufáme, že i vy, naši čtenáři, budete mezi účastníky akce.

Velmi často kladenou otázkou je, jak to bude se statistikou. TrucksBook NEXT používá pro své zápisy do knihy jízd program TrucksBook Client, který je zcela automatizovaný a velmi odolný proti podvodům. Z tohoto důvodu bylo možné znovu umožnit hráčům účast v globálních statistikách. Účast ve statistice ovšem nebude povinná. Pokud chcete využít systém jen pro svou jedinou firmu a nechcete se účastnit globálních statistik, můžete svou účast zcela jednoduše vypnout. To umožní bezkonfliktní chod TrucksBooku, který je tak určen pro samotáře i obrovské firmy bojující o první příčky.

Novinka 1

Jak již bylo řečeno dříve, TrucksBook prošel kompletním přeprogramováním. Z původního kódu nebylo použito jediné písmenko a vše je od začátku vytvořeno znovu. To sebou bohužel nese nutnost nové registrace a ztráty všech doposud získaných dat. Vývojáři však věří, že toto je jediný správný krok k tomu, jak začít znovu, bez statistiky plné podvodů a databáze plné nesmyslných uživatelských účtů a firem.

Novinka 2

Na závěr tu máme screenshoty grafů, kde můžete sledovat vývoj pořadí firmy v žebříčku za posledních několik měsíců. V profilu hráče pak najdete jeho historii zahrnující účast ve firmách, průběh banů nebo aktivace premium účtu.

Novinka 3
Novinka 4

3 comments

Zveřejnit odpověď