SCS Software na Game Developers Session 2016

Minulý týden se společnost SCS Software zúčastnila místní akce Game Developers Session 2016. Jedná se o pravidelné setkání vývojářů z České republiky a střední Evropy, kteří zde sdílejí informace o svých projektech a také komunikují s lidmi z veřejnosti, kteří chtějí proniknout do herní branže.

Novinka 1

Jeden z vývojářů SCS Software, Hynek, zde měl přednášku o procesu přidávání nových tahačů do hry, od problémů s licencováním, přes technické detaily, až po závěrečný schvalovací proces. Organizátoři měli na místě profesionální kameramany, takže se nejspíš později dočkáme i záznamu na YouTube.

Novinka 2

Na akci mělo SCS Software také dva stánky, jeden se systémem pro virtuální realitu Oculust Rift a druhý se třemi monitory a kompletní sestavou zahrnující herní volant, pedály a řadicí páku. Cílem vývojářů bylo nechat návštěvníky porovnat zážitek mezi virtuální realitou a třemi monitory.

Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5

Vývojáři na svých stáncích potkali úplné nováčky, kteří o jejich hrách nikdy neslyšeli, ale také několik hardcore fanoušků. Nováčci ovšem rychle pochopili, že i truck simulátory mohou být opravdu poutavé a zábavné.

Novinka 6
Novinka 7

5 comments

Zveřejnit odpověď