TruckersMP byl aktualizován na verzi 0.2.1.3.0

Dnes vyšla další aktualizace pro TruckersMP, která kromě optimalizací přináší zejména dlouho očekávanou synchronizaci železničních přejezdů.

Změny, které update 0.2.1.3.0 přináší:

  • Optimalizovány kolize.
  • Přidána synchronizace pohyblivých prvků (včetně železničních přejezdů).
  • Optimalizována síť.

Nejnovější verzi TruckersMP si můžete stáhnout z oficiálních stránek po přihlášení.
Přehled všech doposud vydaných aktualizací pro TruckersMP naleznete zde.


TruckersMP logo

4 comments

  1. Jo ty přejezdy,to mě nedávno dostalo,jsem byl mrtvej smíchy.Stál jsem u přejezdu a ve zpětným zrcátku vidím,jak si to jeden blb šine docela rychle a už jsem jenom čekal ránu zezadu.Jo ona přišla ale od závor.U něho ve hře si asi myslel,že mu to projde,objel mě a přímo proti šrankám.To byste museli vidět co se stalo.Se mu celý vozítko vzneslo do vzduchu,návěs se mu zlomil a dopadnul zpět na kola,těsně přede mě.Musel mít poškození 150%.Pak zmizel.Myslím,že by to ani nenastartoval

    1. Ja teda MP nehraju jak uz jsem psal. Ale tuhle v singlu jsem jel docela rychle ale v ramci pravidel, jen jsem si nejak nevsiml znaceni a za zatackou prejezd a blikal. Dupnul jsem na brzdy a kdyz jsem doznal zjisteni ze to pred prejezdem nedobrzdim, tak jsem naopak pridal ze to projedu nez padnou zavory a ejhle zavory nahore a naraz do neviditelne zdi 😀 Tak nevim jestli to byla jen nejaka chybka nebo to tak ve hre opravdu je. Jak rikam bylo to poprve a naposled co jsem to zkusil.

Zveřejnit odpověď