Euro Truck Simulator 2 je ve finále ankety Steam Awards

Euro Truck Simulator 2 se dostal do finále ankety Steam Awards 2016. Konkurence na Steamu je opravdu silná, celkem bylo přijato přes 15 milionů hlasů, přesto se ETS2 dostalo do finále hned ve dvou kategoriích, konkrétně „I Thought This Game Was Cool Before It Won An Award“ a „Sit Back and Relax“, které by se daly volně přeložit jako „Věděl jsem, že tahle hra je cool ještě před tím, než získala ocenění“ a „Posaďte se a realxujte“.

Novinka 1

Pokud byste rádi podpořili ETS2 i ve finále, můžete tak na Steamu učinit 23. 12. 2016 a 30. 12. 2016, vždy od 19:00 našeho času, kdy se bude hlasovat právě o vítěze zmiňovaných kategorií.

5 komentářů

        1. „FryMl“ Jak píše morrelo,nelze porovnávat hru ETS2 s ATS.ETS2 je tu velmi dlouho a to se musí odrazit v zájmu lidí.ATS je tu krátce a tak je jasný,že nebude mít takovou základnu jako má ETS2.
          Musím souhlasit s tím,že ATS je obsahově chudší.Dvě značky,sice obě zastupují ty nejikoničtější tahače ale přeci jen je to málo.Mapa i po natáhnutí je taková no menší ale kdo má tu hru rád,vadit mu to nemůže,a já patřím mezi ně.Dnes jsem si střihnul dvě rz v ETS2 ale radši jsem se vrátil do ATS.Já jen doufám,že licence v ATS pokročí dále a SCS nám nabídne příští rok další tahače,takovej Western Star to je též pěkný vozítko

Napsat komentář