SCS Software se zúčastní veletetrhu Gamescom a dalšího závodu ETRC

Mnoho lidí se vývojářů dotazovalo, proč vůbec na podobné akce jezdí. Proč ztrácet čas a peníze cestováním do vzdálených míst, když by se mohli plně věnovat vývoji her. Nabízí se ovšem hned několik důvodů. Kromě samotné propagace hry a setkání s fanoušky, se na podobných akcí mohou setkat také se strategickými partnery např. z firem dopravního průmyslu. Jakákoliv příležitost pro zviditelnění se mezi těmito firmami je mimo jiné krůček ke snazšímu vyjednávání o licencích na tahače, které doposud nebylo úplně jednoduché.

Novinka 1

Vývojáři by proto byli rádi, aby se kritici na podobné akce dívaly z tohoto úhlu pohledu – vyjížďky nezpomalují samotný vývoj hry, naopak vývojáři mají možnost získat cennou zpětnou vazbu, inspiraci a v neposlední řadě také kontakty pro vylepšení obchodních vztahů.

Novinka 2
Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5

Dalšimi akcemi na řadě jsou kamionové závody ETRC na Hungaroringu a veletrh Gamescom. Obě tyto události se časově protínají, proto se budou muset týmy rozdělit. Výprava na ETRC do Maďarska pojede s jedním pohyblivým simulátorem a o něco početnější výprava na Gamescom pojede s již známým návěsem obsahující dva speciálně vyrobené pohyblivé simulátory. Na Gamescomu má SCS zarezervováno místo hned vedle haly č. 8 a kromě vyzkoušení simulátoru zde návštěvníci budou moci získat různé produkty s logem SCS Software a pokecat či vyfotit se s vývojáři. Zároveň se chystá nějaké velké překvapení, o tom ale zatím nic nevíme.

Novinka 6

2 comments

  1. Ano a věřím,že i mezi námi tu jsou některý jedinci,který přesně takto uvažují.Jen at jezdí,je to dobré pro hru a další získávání nových kontaktů a dalších věcí uvedených v článku.Pokud to někdo nechápe,tak je to bohužel na pováženou ale nic s tím nelze nic dělat.SCS má snad svých starostí dost než se zabejvat těmahle ……………

Zveřejnit odpověď