Velká soutěž o rozšíření Itálie pro Euro Truck Simulator 2

Soutěž již skončila.

Téměř hned po skončení předchozí soutěže přicházíme s další soutěží opět ve spolupráci se společnostmi Comgad a SCS Software. Vzhledem k blízkému vydání hrajeme samozřejmě o nové rozšíření Itálie, z čehož je pět fyzických kopií a pět digitálních kopií. Ceny budou výhercům rozdány v tomto pořadí:

 • 1. cena: Fyzická kopie rozšíření Itálie
 • 2. cena: Fyzická kopie rozšíření Itálie
 • 3. cena: Fyzická kopie rozšíření Itálie
 • 4. cena: Fyzická kopie rozšíření Itálie
 • 5. cena: Fyzická kopie rozšíření Itálie
 • 6. cena: Digitální kopie rozšíření Itálie
 • 7. cena: Digitální kopie rozšíření Itálie
 • 8. cena: Digitální kopie rozšíření Itálie
 • 9. cena: Digitální kopie rozšíření Itálie
 • 10. cena: Digitální kopie rozšíření Itálie

Do soutěže se může zapojit kdokoliv z Česka a ze Slovenska, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat na níže uvedenou adresu. I pokud neznáte správnou odpověď, klidně se zapojte. Můžete si tipnout nebo se pokusit najít správnou odpověď u nás na webu.


ETS2 - Italia box

Kolik kilometrů nových silnic přibližně obsahuje rozšíření Itálie?

a) 11 500
b) 9 300
c) 7 200

Odpovědi posílejte na e-mail soutez@svetsim.cz
Mimo správné odpovědi uveďte své celé jméno a kontaktní e-mail (uvádějte vždy, i když je stejný jako ten, ze kterého píšete), jako předmět mailu napište "Soutěž – Itálie" (bez uvozovek).
Soutěž končí v pátek 8. 12. 2017 ve 23:59. Výherci budou vybráni ze správných odpovědí na základě jednoduchého matematického pravidla a budou kontaktováni pomocí uvedených mailů, přičemž veřejné vyhlášení proběhne během následujícího týdne.

Zde máte příklad, jak by měl obsah mailu vypadat (pochopitelně minimálně odpověď bude jiná):

Nepište! Soutěž již skončila.

Odpověď: 1) bílá
Josef Novák
j.novak@email.cz


Sponzor soutěže:
Comgad logo

Doplňující informace a pravidla soutěže:

Organizátorem soutěže je společnost Comgad, s.r.o., se sídlem Na Máchovně 1610, Beroun, PSČ 266 01, IČO 259 11 546.

Soutěže se mohou účastnit občané České a Slovenské republiky. Výherce bude o výhře vyrozuměn e-mailem a bude mu poskytnuta informace o vydání výhry. Výhra bude výherci dodána nejpozději do 15 pracovních dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce do 7 pracovních dní neodpoví na e-mail nebo neposkytne potřebné informace k vydání výhry, jeho cena se posouvá na dalšího účastníka soutěže.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Comgad s.r.o., osoby jim blízké a ostatní smluvní partneři organizátora i technického zajišťovatele zúčastnění na této akci a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností nebo osoba jim blízká, cena se neodevzdá a propadá.

Ceny není možné vymáhat právní cestou. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím nahlášených v e-mailu pouze pro účely doručení výhry. Poskytnutí údajů je dobrovolné.

Odpovědnost pořadatele a organizátora soutěže za případné vady výhry se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Pořadatel a organizátor tak nejsou vůči soutěžícím jinak zavázáni a soutěžící nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany pořadatele nebo organizátora než ta uvedená v těchto pravidlech.

Organizátor soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Organizátor soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu marketing@comgad.cz

26 comments

 1. Soutěž je zajímavá, ale tak trochu pro mě bez motivační, jelikož je plánované vydání zítra tj. 05.12.2017 a ukončení soutěže je 08.12.2017. Mám v plánu si jí koupit hned po vydání a kdybych náhodou vyhrál, co s výhrou. Podle mě měla být soutěž vyhlášena dříve a slosování mělo být dnes, takhle to postrádá smysl. Ale stejně se pro zajímavost zapojím.

  1. To je víceméně záměrně. Soutěž přecejenom není úplně určena pro ty, kteří by si tak jako tak hru koupili hned při vydání, ale spíše pro ty, kteří by si rozšíření třeba ani nekoupili nebo až mnohem později. Přesto konec soutěže koresponduje s vydáním krabicové verze rozšíření, která vyjde 11. 12. A že by nebylo co s výhrou? Určitě se jedná třeba o milý dárek pro někoho z přátel.

Zveřejnit odpověď