Oznámení návěsů Krone pro Euro Truck Simulator 2

Jak už naznačovaly mnohé fotografie na sociálních sítích SCS Software z minulého roku, čeká nás další stažitelný balíček s návěsy pro Euro Truck Simulator 2. Vývojáři s potěšením oznamují, že po úspěšných licenčních jednáních bude do hry přidáno několik návěsů značky Krone.

Novinka 1

Na videu níže se můžete podívat, jak probíhalo zachycování referenčních fotografií, které budou použity ve fotogrammetrickém softwaru pro věrné zpracování návěsů ve hře, včetně komentáře od vedoucího oddělení vozidel v SCS Software.

Datum vydání zatím nebylo stanoveno, nicméně vývojáři naznačili, že se zároveň připravuje také nový herní prvek, kde se tyto návěsy využijí – že by tandemy nebo vlastnictví návěsů?

Novinka 2
Pro zobrazení animace obrázku klikněte na náhled.

12 komentářů

  1. Konečne budem mať k dispozícii poriadný náves na prepravu kontajnerov, nie ako ten čo je od začiatku hry, súčasný náves, čo sa týka spracovania nič moc a ani samotný kontajner nie je žiadny diamant.
    Koncom novembra o tom informovali, takže už cez dva mesiace na tom pracujú, už len počkať nato, keď to vypustia do sveta.

    morrelo: Čo si mám pod pojmom: „další stažitelný balíček“ …myslieť? Platené DLC alebo to bude súčasť aktualizácie?

    Neviem sa dočkať najbližšieho patch-u 1.31, dúfam, že tam bude nový MAN…

Napsat komentář