Silnice US 101 v rozšíření Oregon pro American Truck Simulator

Silnice US 101 vedoucí podél pobřeží Kalifornie bude v rozšíření Oregon pokračovat až do města Astoria, tedy alespoň prozatím, dokud nevyjde rozšíření Washington, se kterým bude tato scénická silnice k dispozici v celé své délce. Na snímcích níže si můžete prohlédnout jednu její část, konkrétně mezi městy Eureka a Crescent City. Naleznete zde mnoho památek, vyhlídky, pláže i slavná odpočívadla.

Novinka 1
Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5

17 comments

  1. Opet nadhera, je to uplne jina krajina, nez jsme dosud zvykli. Tipuji ze na tom poslednim obrazku je mestecko Crescent City. Jen by me zajimalo, jestli tahle cast Kalifornie prijde pred DLC Oregon jako update 1.32, nebo to bude soucasti DLC Oregon. Kdyz se koukam na ty lesy, tak by se mi strasne libila retuse US 101 od Ukiah po Eureku. Jinak v beta testu 1.31 muzeme narazit na mestecko Weed nad Redding, u I-5, ktery je sice nedodelany, ale i tak vypada velice pekne. Jenom ten prechod krajiny ze stary na novou a zase na starou u toho sjezdu (z I-5 na US 97) bije hodne do oci, ja bych to asi resil retusi koridoru I-5 od krizovatky v Redding (tam je krajina vic otevrena a prechod ze stary krajiny na novou nebude tak viditelny) az po Hornbrook, odkud bude I-5 dal pokracovat do Oregonu.

  2. Možná bych u ATS zvolil způsob 2 států v 1 DLC, samozřejmě za odpovídající cenu. Když koukám co je hotovo a kolik toho ještě chlapy a holky z SCS čeká, tak nvm nvm. Jasně, nejsem ani programátor ani grafik, nemám potuchy kolik co zabírá času atd, ale prostě když si vemu kolik vyjde za rok rozšíření mapy pro ATS, tak to asi bude pomalu na několik dlouhých let. Možná by nebylo od věci nachvíli stopnout v ETS2 rozšiřování mapy, věnovat se truckům + třeba tuning sadám a lidi co dělají do map nachvíli šoupnout k ATS týmu. Nekamenujte mě, mám jen takovou filozofickou náladu či jak to nazvat 😀 😀

    1. Kamenovat?Ale ne ale to co si napsal to je dost scifi z velmi daleké budoucnosti.ATS bude dělat vždy jen jeden tým a ETS2 taky a nějaký pozastavování a přesunování by nemělo smysl.Už v jednom rozhovoru bylo řečeno že nabírají nový lidi ale stále je to málo.Ale zase na druhou stranu,kdyby vydávaly DLC každý dva měsíce,lidi by to přestalo bavit protože by se neměli na co těšit.U ATS to bude asi trvat delší dobu ale uvidíme jak se s tím popasují.

      1. To Martin: Jsou v planu 2 tymy na tvorbu mapy ATS, ale jak pise Hellforce, lidi je zatim malo i kdyz SCS nabira nove lidi. V jednom videu Ondrej Dufek rek, ze na mape Noveho Mexika pracovalo cca 6-7 lidi. Na Oregonu by mohl pracovat malinko vetsi tym (cca 8-9 lidi). Musim zminit ze Tioga Pass v updatu 1.31 delal uplne novy clovek a myslim si, ze nyni pomaha s tvorbou Oregonu. Dalsi vec ktera se tyka tvorby mapy ATS je, ze od Ondry Dufka vime, ze kazdy clovek se specializuje na neco jineho, nekdo dela krasnou prirodu, nekdo zase umi udelat pekne dalnicni krizovatky, jiny clovek se zase specializuje na tvorbu mest, atd…. Brat mapovy tym z ETS2 je nesmysl, protoze by se musel ,,zaucit“, USA je uplne jina zeme nez Evropa, maji jine silnice, znacky, pravidla, atd… Jinak, nejsi jediny koho napadla myslenka komba Oregon + Washington, ale myslim si ze se tak nestane. Je mozny, ze Washington bude nasledovat po Oregonu, nejake indicie v mapovem editoru existuji, ale dokud to SCS nezverejni oficialne, tak to budou jenom spekulace a zaverem jeste dodam ze SCS pracuje na vice statech (ja to chapu asi tak, ze sbiraji informace o danym statu a vytvari 3D modely pro mapovy tym).

Zveřejnit odpověď