Ukončení eventu „Operation Big Sur“ na World of Trucks

Event nazvaný „Operation Big Sur“ byl prvním eventem se společným komunitním cílem na World of Trucks. Hráči měli za úkol doručit dohromady 500 000 zakázek na místo se sesuvem půdy. To se jim podařilo dnes krátce po půlnoci a slavná pobřežní dálnice v Kalifornii tak může být znovu otevřena.

Novinka 1

Aktivita během eventu byla na poměry ATS opravdu významná, tisíce hráčů a virtuálních firem přišli pomoci a nejen na Twitteru nadšeně sdíleli své zážiky, o čemž se můžete přesvědčit i na obrázku níže. Je to důkaz, že lidé mají podobné eventy se společným úkolem rádi, tak snad se jich v budoucnu dočkáme více.

Novinka 2
Pro zobrazení animace obrázku klikněte na náhled.

Ti, kteří odjeli alespoň 5 eventových zakázek, mají nyní ve Steam inventáři nový nátěr k dispozici pro všechny tahače. Pokud jste zakázky dosud nestihli doručit, máte šanci do 15. 7. 2018 ve 23:59, kdy event definitivně končí. Očekáváme, že poté vyjde aktualizace, která danou silnici opět spojí.

Novinka 3

8 comments

      1. morrelo – Njn jsem to já hlupák stará pitomá 😀 Tohle byl můj první event a vůbec mě nenapadlo, že jsi to musim nejdřáv naklikat na World of Truck 😀 Mě nějak zmátla věta „Ti, kteří odjeli alespoň 5 eventových zakázek, mají nyní ve Steam inventáři nový nátěr k dispozici “ Tak nějak jsem si myslel, že to bude rovnou na steamu 😀 😀 Díky za radu a starý senilní řidič se omlouvá za způsobenou paniku 😀

Zveřejnit odpověď