Vychází finální verze aktualizací 1.32 pro ATS a ETS2

Finální aktualizace 1.32 pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 jsou již k dispozici na Steamu a vývojáři opět děkují všem, kdo se podíleli na jejich testování, zpětná vazba byla tentokrát opravdu velká. Nezapomeňte, že dnes nás ještě čeká vydání očekávaného DLC s návěsy Krone a rozdávání klíčů.

Novinka 1

Kompletní výpis změn

Hlavní novinky:
 • Přidáno vlastnictví návěsů (více info).
 • Vylepšeno uživatelské rozhraní (plocha, správa firmy, prodejci).
 • [Pouze ETS2] Přepracována severní část Německa (více info).
 • [Pouze ATS] Přidány nové silnice: US 550 (NM), US 95 (AZ), US 191 (AZ) a město Clifton (AZ).
Menší změny:
 • Přepracovány filtry zakázek.
 • Odstraněny či přepracovány některé starší návěsy.
 • Přidány propojovací kabely pro kamiony v AI dopravě (volitelné).
 • Zrychleno vykreslování.
 • Přidána možnost automatické aktivace parkovací brzdy (standardně vypnuta).
 • [Pouze ETS2] Přidány B-double návěsy.
 • [Pouze ETS2] Přidány nové tahače Scania do AI dopravy.
 • [Pouze ETS2] Vylepšeno nasvícení (synchronizováno s ATS).
 • [Pouze ETS2] Snížen rychlostní limit na 80 km/h pro některé silnice ve Francii.
 • [Pouze ATS] Přepracovány některé starší úseky v mapě (např. křižovatka mezi I-5 a I-80).
 • [Pouze ATS] Zakázány dlouhé 53stopé návěsy v Kalifornii, které mají mezi zadní nápravou a točnicí více než 40 stop.
Informace pro modery:
 • Kompletně přepracována datová struktura návěsů a nákladů, většina modů bude muset být přizpůsobena.

Aktualizace se Steam uživatelům stáhnou a nainstalují automaticky. Pokud jste se zúčastnili otevřeného testování a chcete přejít na standardní aktualizace, musíte tak učinit ručně v nastavení betaverzí na Steamu.

Non-Steam hráči ETS2 můžou pro stažení aktualizace využít nástroje Updater, případně těchto odkazů ke stažení, jakmile budou k dispozici (obvykle do několika dnů).

Přehled všech doposud vydaných aktualizací pro ATS naleznete zde a pro ETS2 zde.

39 comments

  1. Nevím jestli padá ETS2,nejezdím ale ATS jede v pohodě.Co se týká lidí,je toho tam málo to je pravda.U těch záchranářů tam by asi byla potíž že ta umělá inteligence není tak propracovaná a je to generováno náhodně.Asi by museli přepracovat základ hry.Ale to jen hádám.Taky už jsem to psal,že by tyhle složky mohli i v provozu jezdit s majákama ale to asi jen tak nebude

 1. Tak nevím, dnes jsem hrál poprvé po posledním updatu a během jízdy z Fresna do Kingsmanu mi ATS třikrát spadl. Vždycky to na chvíli zamrzlo a pak mě to bez jakékoliv hlášky vykoplo do Windows. To se mi před updatem nikdy nestalo.

  Také jsem si všiml podivných hranatých stínů pod některými trucky, které před updatem ve hře nebyly.

  Podlení věc, ale to možná není chyba vyloženě po updatu – na několika místech jsem minul ceduli Speed Limit 70, ale navigace mi pořád ukazovala max. 55 mph a když jsem to překročil, tak svítila aktuální rychlost červeně.

        1. V tom pripade uz netusim cim to je, ale myslim si ze problem bude nekde u tebe v PC. Protoze mi nerikej ze me ta hra doted po aktualizaci nespadla a to jezdim krizem krazem po cele Americe i Evrope a nic. Ted teda jezdim vic ATS (v tuhle chvilku nejakych 9000mil od aktaulizace a ani jeden pad). Jeste me napada aby jsi jsem hodil game log hned po tom co ti to spadne a pak se da vic poradit. Takhle je to spis vesteni z koule.

        2. Omlouvam se,špatně jsem to vysvětlil.
         Nejedná se o pady v pravém slova smyslu ,spíše o restarty.
         Normalně jedeš ,objeví se černa obrazovka,naskoci obrazovka windows s ikonama,zase zčerná,pak naskočí loading s obrazkem tahače jako kdyz začínáš hru a tahac normalne pokračuje v jízdě. Do aktualizace žáden problem , vse az po ni.
         Dival jsem se na facebook SCS tak nejsem sam bohuzel řesení jsem tam nenašel ,na to moje angličtina neni dost dobrá. ATS jsem radsi ani nezkousel .

 2. Tak jezdím, tuním a říkám si, SCS jsou pěkný špioni 😀 Jak to sleduji, je to opravdu přesně udělané jak jsem tu dříve navrhoval, až mě fascinuje, že je to opravdu uplně přesně jak jsem si to představoval. 😀
  Mít na to patent a procenta z prodeje, tak jsu už milionar 😀
  Každopádně Kröne návěsy koupeny a je to opět luxusní práce, komplet, jen mi trošku vadí kola Kröne, nápisy nejsou vůbec vidět na nich a celkově jsou jak z nepovedeného módu 🙁
  Palec hore.

        1. To same mi to delalo pri tom, kdyz pridali vlastni navesy. Nevim cim, ale vsechny aktualni zakazky ridicu byla v minuse. Az myslim dalsi zakazkou to slo opet do plusu.

 3. Ty návěsy hru určitě oživily. Bohužel dobrý dojem z ETS2 mi kazí akorát to, že každá část mapy má jiný vzhled (central EU X DLC ) Chápu pracují na tom a to je jedině dobře. Tak z nouze jsem přesedlal na ATS, chtěl jsem to jenom zkusit. Ale absolutně mě to uchvátilo. Nevadí mi, že jsou na výběr jen 2 značky. Mám nahráno už něco přes 40 hodin ale chci se tomu věnovat déle. Tadle hra je dokonalá. Časem výjde special transport a v říjnu Oregon. Nemůžu se dočkat 🙂

Zveřejnit odpověď