Vychází aktualizace 1.33 pro American Truck Simulator

Finální verze aktualizace 1.33 pro American Truck Simulator je nyní dostupná na Steamu. Veřejné testování probíhalo o něco déle, aby se vývojáři ujistili, že nový systém objížděk funguje bez problémů.

Novinka 1

Vzhledem k tomu, že ATS i ETS2 jsou postaveny na stejném enginu, těží z veřejného testování obě hry zároveň. V tomto případě tak ATS již mělo opraveno většinu problémů nalezených při testování ETS2, které začalo o něco dříve. Níže si můžete prohlédnout přehled všech změn jak v textové, tak ve vizuální podobě.

Hlavní novinky:
 • Přidány objížďky.
 • Přidány koupitelné turnpike double návěsy (pouze v Nevadě).
 • Přidána silnice SR 140 v Oregonu (vyžaduje DLC Oregon).
 • Přidáno ukládání profilů na Steam Cloud.
 • Přidáno rozhraní pro vlastní konfigurace tahačů a návěsů.
 • Vylepšen fyzikální engine (odpružení, tlumení, brzdění, těžiště).
Menší změny:
 • Vylepšeno chování dešťových kapek na skle.
 • Přidána možnost náhodného přehrávání hudby.
 • Přidána možnost zobrazení přeložených názvů států.
 • Přidán příkaz g_disable_beacons (0/1/2) pro vypnutí blikajících majáků.
 • Přidány různé možnosti konfigurace návěsů.

Aktualizace se Steam uživatelům stáhne a nainstaluje automaticky. Pokud jste se zúčastnili otevřeného testování a chcete přejít na standardní aktualizace, musíte tak učinit ručně v nastavení betaverzí na Steamu.

Přehled všech doposud vydaných aktualizací pro ATS naleznete zde.

4 komentáře

 1. Lidicky ja to jeste nezkousel a ani betu jsem nehral, byl jsem zaneprazdnen ETS2 a Baltic DLC, tak se chci zeptat jestli ty uzavirky jsou nejak videt na mape, nebo se o nich dozvim az kdyz budu u nich?

  Jinak zatim jsem nainstaloval update a jen si precetl zpravu ve hre od dispecera a psalo mi to ze uz jsou nadmerne naklady v Oregonu a to konkretne v Portlandu a Pendletonu. To me prekvapilo protoze se o tom nikde nepsala jestli jsem neco neprehledl.

  1. No můžu říct že ty objížďky mě zatím jen naštvali, začal jsem to hrát včera a za tu dobu jsem odjel 2 zakázky, 1. jsem jel z Las Vegas do Oxnard, u Los Angeles byla uzavřena dálnice I-10 ve směru na Los Angeles. Zavřeli to tím pádem na křižovatce která se kříží s I-10 a I-15, nejhorší na tom bylo že nešlo ani najet na I-10 ve směru na Ehrenberg kde bych po chvilce sjel z dálnice na silnici která vede do Los Angeles. Před Los Angeles bych najel na dálnici I-5 kde bych dále jel už podle navigace, takže jsem musel pokračovat po I-15 do San Diega a dál směr Oxnard. Další zakázku jsem jel z Oxnard do Barstow a na té samé křižovatce byla znovu uzavírka tentokrát byla uzavřena dálnice I-15 ve směru na Barstow. Takže jsem musel jet dál po I-10 tam se otočit hned na dalším sjezdu a vracet se zpátky tou samou trasou až jsem najel na silnici I-14 a poté najel na dálnici I-58. Zakázka která měla původně plánovaných 190 mil se vyšplhala až na 350 mil. Samozřejmě jsem přijel pozdě o 4 hodiny což mi už vůbec neuznali takže jsem zakázku jel zadarmo 😀 :D. No snad to ještě doladí aby to zbytečně neuzavíralo celý sjezd kde se i část sjezdu napojuje jinam než je nehoda. Stalo se někomu zvás něco podobného?

Napsat komentář