Vychází aktualizace 1.34 spolu s novým tahačem MAN TGX Euro 6

Dnešní aktualizace 1.34 se obešla bez veřejného testování, jedná se totiž převážně o opravnou aktualizaci, která ale zároveň obsahuje zajímavé přídavky, v čele s novým tahačem MAN TGX Euro 6 pro Euro Truck Simulator 2. Mezitím se už dlouho pracuje na nadcházející aktualizaci 1.35, která by měla být napěchovaná novými funkcemi.

Novinka 1

Nový (respektive staronový) MAN přichází jako obvykle se třemi kabinami a šesti variantami podvozků, včetně 8×4, který je rovněž díky unikátnímu designu kompatibilní se všemi kabinami.

Jak určitě tušíte, implementace nového tahače MAN do ETS2 nebyla snadná. Práce na modelu začaly už před několika lety, kdy vývojáři měli pouze omezené reference k tehdejší edici Efficient Line 2 a až relativně nedávno získali všechny potřebné materiály ke všem variantám podvozků a chybějící plány. Proto je momentálně k dispozici pouze verze před faceliftem, nicméně do budoucna můžeme očekávat aktuální edici Efficient Line 3.

Novinka 2 Novinka 3

American Truck Simulator ovšem také nezůstal zkrátka. Ti, co mají vlastní flotilu návěsů, si nyní mohou koupit také vlastní klanicový návěs, což zahrnuje i nové možnosti konfigurace. V Oregonu byla prodloužena silnice OR 140, která nyní vede až do Nevady, kde zároveň došlo ke kompletnímu přepracování městečka Tonopah.

Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6 Novinka 7
Novinka 8 Novinka 9
Novinka 10 Novinka 11

Kompletní výpis změn

Pouze ATS:
 • Přidány koupitelné klanicové návěsy.
 • Přepracováno město Tonopah.
 • Přidána další část silnice OR 140 (vyžaduje DLC Oregon).
 • Opraveny časové zóny – Malheur county (vyžaduje DLC Oregon).
 • Mnoho různých menších oprav a vylepšení mapy.
Pouze ETS2:
 • Přidán tahač MAN TGX Euro 6.
 • Opraveny časové zóny – Kaliningradská oblast (vyžaduje DLC Beyond the Baltic Sea).
 • Mnoho různých menších oprav a vylepšení mapy.
Informace pro modery:
 • Jako obvykle kvůli změnám bude muset být část modů přizpůsobena.

Aktualizace se Steam uživatelům stáhnou a nainstalují automaticky. Pokud jste se zúčastnili otevřeného testování a chcete přejít na standardní aktualizace, musíte tak učinit ručně v nastavení betaverzí na Steamu.

Non-Steam hráči ETS2 můžou pro stažení aktualizace využít nástroje Updater, případně těchto odkazů ke stažení, jakmile budou k dispozici (obvykle do několika dnů).

Přehled všech doposud vydaných aktualizací pro ATS naleznete zde a pro ETS2 zde.

8 comments

  1. Takže když jsem musel prodat tři vozy – a následně vypnout celý MADsterův MAN (tlouklo se to i při použití fixu), postavil jsem si originálního MANa.
   Jako, ano – model je perfektně vymodelovaný, jezdí se s ním dobře, byť s MADsterovým (subjektivně !) o něco lépe, ale jinak je celý origoš MAN chudý příbuzný 🙁
   Mám na mysli, samozřejmě, úpravy. Kabiny, ok, podvozky perfekt, ale pak už možnosti tuningu prudce klesají… A to jak zvenku, tak potom i uvnitř kabiny. Budete oponovat, že to odpovídá realitě, že zrovna MANy patří k těm střízlivým, ale spolehlivým značkám… jenomže omezení bočního krytu na jeden (8×4), žádná úprava zádě, jediný volant, tři místa na doplňky v kabině atd., atd. jsou opravdu spartánská.
   Vlastně je to ale v duchu poslední tvorby i u moderů; koupím si trajler a upravím si tam leda tak disky kol, někdy gumy, možná praporky 😀
   Oproti Scanii 2016 NG ale opravdu ten chudý příbuzný…hmmm

Zveřejnit odpověď