Přepracované semafory v American Truck Simulator

Někteří z vás si možná již všimli, že během několika posledních aktualizací pro American Truck Simulator došlo k menším úpravám na semaforech. Rešeršisté na tomto projektu začali pracovat už od června minulého roku, ale potýkali se s několika problémy. Největším úskalím bylo najít jednotný systém pro různorodé semafory, které se liší v každém státě. Tamní příručka sice definuje dopravní značení pro celé USA, nicméně jednotlivé státy si je mohou přizpůsobit. Vývojáři tak vybrali ty nejpoužívanější typy semaforů, což znamená zhruba 50% pokrytí.

Novinka 1 Novinka 2

Hromadné nahrazení starých semaforů za nové pak způsobilo, že téměř každá křižovatka musela být zkontrolována. Vývojáři naráželi na lampy kolidující s jinými objekty, posunuté značky a názvy ulic apod.

Novinka 3 Novinka 4

Nakonec se ale vše podařilo, a vy se tak můžete těšit v aktualizaci 1.35 na unikátní semafory pro každý stát, včetně nadcházejícího Washingtonu. Do budoucna zároveň vývojáři připravují nové funkce semaforů zahrnující mimo jiné i blikající žlutou šipku.

Novinka 5 Novinka 6

2 komentáře

  1. Souhlasím, někdy je mi až líto, že nějakým místem jen projedu a řeknu si jen, to je fakt pěkný, ikdyž nejraději bych tam zastavil, vystoupil, prošel se, pozdravil místní, dal s nimi jedno a pokecal o životě, než zase pojedu dál.
    Když si představím tý námahy než to někdo vytvořil. Člověk by si na to nejradši sáhl, ale ono to je jen virtuální.
    🙁

Napsat komentář