Oznámení rozšíření Road to the Black Sea pro ETS2

SCS Software oznamuje další mapové rozšíření pro Euro Truck Simulator 2 s názvem Road to the Black Sea (volně přeloženo jako „Cesta k Černému moři“) zahrnující Rumunsko, Bulharsko a evropskou část Turecka.

Těšit se můžeme na malé vesničky, rozsáhlé a rušné město Istanbul, jedinečnou architekturu a památky (např. „Drákulův hrad“ v Rumunsku), lesy, pobřežní silnice nebo scénická horská pásma v Transylvánii.

Datum vydání zatím nebylo stanoveno, nicméně vývojáři očekávají vydání koncem tohoto roku a mezitím nás budou jako obvykle postupně zásobovat screenshoty a informacemi z vývoje.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Road to the Black Sea do seznamu přání:

7 komentářů

  1. Z toho Turecka tam zas tolik nebude. Ta jeho evropská část není nic moc velkého. Takže, no exotic.
   Těším se taky, ale je jak studená sprcha informace, že to bude až koncem roku ! 🙁
   Teď mě spíš mrzí neustálé „odkládání“ vydání Washingtonu do ATS, protože jestli teprve začalo, viz. předposlední novinka :
   „Po skrytém experimentálním testování se aktualizace 1.35 pro American Truck Simulator přesunuje do klasické fáze veřejného testování.“ A dřív než tato aktualizace to nebude.
   To znamená další měsíc v pr… No, nedá se nic dělat, Řím taky nepostavili za jednu noc. 🙂

   1. Uzavrene testovani updatu 1.35 pro ATS bezelo cely duben, experimentalni open beta byla spustena 30. dubna a mohl ji testovat kazdy, open beta byla spustena 9. kvetna. Open beta vypada mnohem lepe, nez experimentalni open beta v dobe spusteni. Myslim si, ze do konce kvetna bude update 1.35 vydan a vydani DLC Washington tipuji do pulky cervna a dokonce i jini hraci na SCS foru tipuji podobna data vydani.

Napsat komentář