Letecká továrna v rozšíření Washington pro American Truck Simulator

V kterýkoliv moment nad námi létá průměrně více než 9 000 komerčních letadel a pravděpodobně nejedno z nich bylo vyrobeno ve Washingtonu. Město Everett hostí největší leteckou továrnu v USA, která dokáže vyrobit až 20 komerčních letadel měsíčně. Jedná se zároveň o největší budovu na světě, do které by se vešlo 13 mrakodrapů Empire State Building.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

V nadcházejícím rozšíření Washington pro American Truck Simulator samozřejmě nebude tato obří stavba chybět. Budete z ní moci převážet různorodé náklady související s leteckým průmyslem a povede zde i nová trasa v DLC Special Transport.

Novinka 5

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Washington do seznamu přání:

4 komentáře

  1. Myslim, ze tech nakladu pro ST bude vic a to v obou smerech, podle me budou vyuzity naklady do tovarny, ktere uz jsou dneska k dispozici (masivni soucastka, velka kostrukce, velka prazdna nadrz. Z tovarny bude prevazejo letadlo bud na letiste ve Phoenixu v Arizone, nebo do NM na to letiste jak je tam to nakladni letadlo. Akorat nevim jak to poresi s odpocinkem, palivo uz vyresi nova funkce nouzoveho tankovani 🙂

Napsat komentář