Bulharsko v rozšíření Road to the Black Sea pro ETS2

Přestože se momentálně většina pozornosti soustředí na vydání státu Washington pro ATS, vývojáři mezitím paralelně pracují na rozšíření Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulator 2. V dnešní várce screenshotů si představíme Bulharsko, které tvoří zhruba třetinu tohoto rozšíření.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Bulharsko je středně velká země hraničící na východě s Černým mořem a na jihu s Tureckem. Jakožto rodiště cyrilice v 9. století byla zároveň součástí Byzantské a Osmanské říše, posléze sovětského východního bloku, až se nakonec stala nezávislou parlamentní republikou v roce 1991. Její poloha na křižovatce Evropy a Asie umožnila sloučení několika kultur, které dodnes můžete vidět po celé zemi během jízdy po klikatých venkovských cestách, klidných pobřežních silnicích a skrz rušná města.

Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Road to the Black Sea do seznamu přání:

3 comments

  1. Ještě nevím jak funguje SEZNAM PŘÁNÍ
    Když si to tam zádám tak mi připomene že už to vyšlo s dá se stáhnout?
    Jinak je to úžasné na Sardínii jsem ještě nedorazil.Jo jo a ta navigace UUUUUUŽŽŽŽAAAAASSSSSNNNNÝÝÝ!
    Kolikrát se mi stalo že jsem přejel nebo minul výjezd nebo ňákou odbočku i když jsem vejral na GPS.Teď s hlasem je to o 110% lepší i když vůbec nechápu jak ten člověk to do toho dostal tak aby mi to říkalo kudy kam. Těch cest je tam už milión a hlasová navigace bez chyby.To spouští ňákej čipovej senzor? NECHÁPU!

Zveřejnit odpověď