Vychází rozšíření Washington a DLC Forest Machinery pro ATS

Rozšíření Washington pro American Truck Simulator bylo právě vydáno! Můžete si jej koupit na Steamu za 11,99 € (~310 Kč). Pokud máte rádi krabicovky, fyzické kopie tentokrát bohužel nebudou.

DLC Forest Machinery

Současně s novým rozšířením vyšlo poměrně nečekaně také nové DLC Forest Machinery obsahující 6 nových nákladů, 2 samostatné návěsy a nová příslušenství na tahač. Zakoupit si jej můžete opět na Steamu za 4,99 € (~130 Kč).

Novinka 1 Novinka 2

West Coast Bundle

Současně vychází také speciální balíček s názvem West Coast Bundle obsahující základní hru, rozšíření Oregon, Washington a DLC Forest Machinery za 21,24 € (~540 Kč) nebo méně, pokud již nějaká DLC z balíčku vlastníte.

Novinka 3

Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ATS naleznete zde.

23 comments

  1. Jako už vždy, nádhera.
   Ještě než jsem dojel do prvního města Aberdeen a už mi přeběhly srnky přes silnici. Pěkný doplněk.
   Jsem zvědavej, jestli potkám i medvěda. 🙂
   Hlasová navigace je taky super, ale přijde mi moc nahlas oproti ostatní zvukům. Byla by dobrá možnost nastavit její hlasitost samostatně.
   Pak jsem si vzal z nabídky zakázek štěpkovač u kterého byla váha 0 tun, ale po zvážení měl 37 t.
   Nu drobná, bezvýznamná chybka.

 1. Tak Washington je pecka oceňuji i že se vývojáři rozhodli vydat k tomu další oversize náklady forest machinery DLC ale krabicová verze Washington že nebude tak to je pro mě sběratele krabiček obrovské zklamání, jako chápu že doba jde furt kupředu a krabice začínají už pomalu upadat ale ještě jejich konec nenastal tak by mě opravdu zajímal ten důvod proč to není

Zveřejnit odpověď