Vychází DLC Actros Tuning Pack pro Euro Truck Simulator 2

Fanoušci tuningu a zároveň tahačů Mercedes-Benz mohou oslavovat. Nové tuningové DLC s názvem Actros Tuning Pack je nyní dostupné na Steamu. Cena balíčku byla stanovena na 3,99 € (~100 Kč), přičemž aktuálně si jej můžete pořídit se slevou za zahajovací cenu 3,59 € (~90 Kč).

Součástí DLC je nespočet nových tuningových dílů a různých doplňků pro vnějšek i vnitřek vašich tahačů. Vylepšení exteriéru zahrnuje zástěrky kol, nárazníky, nosníky, loga, chrániče čelního skla, sluneční clony, blatníky, kliky dveří, boční obložení, výfuky a mnoho dalšího. Naopak do interiéru přibyly různé stolečky a několik předmětů s logem Mercedes-Benz, jmenovitě hračky, záclonky, kšiltovky, hrnky a podsvícená loga.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6

Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.

11 komentářů

          1. No to já taky,ale podle toho jak se to vleče bych spíše toho moc nečekal.Už jsem to tu psal ale myslím,že ty vozítka (KW900,PB389) jsou spíše braný jako „pracovní nástroj“ tudíž tam ten tunning asi nebude moc „veselej“.Co jsem takhle viděl na videu tak US trukcs co jezdí normálně v provozu tak tam toho moc nemají.Jedině co se týká světýlek,tak jim svítí ty na zadní straně kabiny a taky to není pravidlem.Prostě to asi SCS berou jako „pracovní nástroj“ ne jako „vánoční stromeček“.Ono co by se tam dalo taky tunnit.Možná by to chělo jiný majáky,ne ty „předválečný“ jinak nevím.Ale třeba se pletu a SCS překvapí ale moc tomu nevěřím.

Napsat komentář