Představení tahače International LoneStar pro American Truck Simulator

Jak už bylo naznačováno na sociálních sítích SCS Software, pro American Truck Simulator se připravuje zbrusu nový tahač – International LoneStar.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Přesné datum vydání zatím nebylo oznámeno, ale dá se očekávat v nejbližších dnech. Prozatím nám budou muset stačit tyto screenshoty.

14 comments

 1. Vypada to, ze Lonestar bude ve 3 variantach a to Day Cab, 56″ nebo 73″ High Rise Sleeper a 73″ Sky Rise Sleeper. Interier se dela pouze ve 2 variantach a to Diamond a Diamond with Black Cherry. Slunecni clony budou nejspis 3 (Steel Vocational, Steel Lonestar Exclusive, Painted Aerodynamic). Vzduchove filtry, budou bud zakladni bez svetel a 2 svetelne varianty. Vyfuky by mohly byt ve 3 variantach a to rovny vrsek, zkoseny 45°, nebo zahnuty. Staci kouknout sem https://www.internationaltrucks.com/trucks/lonestar#/Cab

        1. akvarista1 – no řekněme to tak, že získat licenci na americký truck je cca dvojnásobně těžké jak na evropský. Myslim, že tenkrát snad byl i článek, že prostě ty firmě nemaj nějak extrémně velkej zájem oto. Ale věřim, že kluci a holky z SCS jsi půjdou dál za svým a postupem času se jim podaří ty firmy překecat. Navíc tu mám teď Lonestar a údajně by mohl přijít i Mack Anthem. Já osobně čekám či spíš doufám, že by se jim mohlo povést ukecat i Wester Star a přidat 5700XE. Holt u ATS musíme být trpělivější, prost holt amíci…

        2. Jaky kamion bude nasledovat, zatim nikdo nevi, existuji pouze dohady. Muze to byt Mack, muze to byt Freigtliner. Vice se snad dozvime kolem Vanoce, jestli SCS opet udela Vanocni zive vysilani.

Zveřejnit odpověď