Začíná event „Christmas Grand Giving 2019“ na World of Trucks

Právě dnes začíná již tradiční vánoční event pro American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2, tentokrát ale v trochu širším pojetí než obvykle.

Novinka 1

Hráči budou muset společně doručit dárky ze všech měst po Evropě a USA. Za každých 1000 zakázek získá dané město hvězdu, přičemž celkem může získat 5 hvězd. Za každých 200 hvězd pak všichni hráči, kteří splnili osobní úkol, získají odměnu v podobě předmětu do obou her. Od hráčů je tak vyžadována určitá míra spolupráce, aby všechna města získala potřebný počet doručených zakázek, k čemuž jim může pomoci nová vizualizace hvězd s aktuálním počtem přímo při výběru externích zakázek ve hře.

Novinka 2

V rámci oslav spuštění eventu bude probíhat také živý stream, který můžete sledovat na oficiálním Twitch kanále nebo na vývojářské Steam stránce. Vývojáři budou v rámci akce #XmasGrandGiving rozdávat množství zajímavých cen, jako např. trička, aktivační klíče, periferie apod. Začátek streamu je naplánován na 19. 12. 2019 (čtvrtek) v 17:00.

Novinka 3

Úkol:

 • Pro osobní odměny doručte alespoň 12 externích zakázek s vánočními dárky v ATS nebo ETS2 (postup se počítá z obou her dohromady). Komunitní postup můžete sledovat na hlavní stránce World of Trucks.
Novinka 4 Novinka 5

Osobní odměny:

 • Exkluzivní achievement na World of Trucks
 • „Vánoční ponožka“ – visací dekorace do interiéru pro ATS i ETS2
 • „Under Wraps“ – vánoční metalický nátěr na tahače pro ATS i ETS2

Komunitní odměny:

 • každých 200 hvězd odemkne variantu visací hvězdy do interiéru pro ATS i ETS2
 • na milníku 1000 hvězd se zároveň odemknou dva další vánoční nátěry na tahače pro ATS i ETS2

Komunitní odměny obdržíte až po dokončení daného komunitního úkolu a zároveň pouze pokud splníte osobní úkol ve kterékoliv z her.

Novinka 6 Novinka 7
Novinka 8 Novinka 9

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktuální verze hry a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získané předměty lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Event končí 16. 1. 2020 v 00:59.

9 comments

 1. zdravím všechny hráče ETS2.
  Chtěl jsem se zeptat, jestli jste taky pocítili po poslední aktualizaci(vánoční event), že se vám začala hra víc cukat. Obzvlášť ve větších městech. Detaily jsem před aktualizací měl nastavený na max. a běžela krásně plynule. Teď jsem musel o něco slevit a i tak to není ono. Máte někdo podobný problém? Díky

Zveřejnit odpověď