Unikátní budovy v rozšíření Idaho pro American Truck Simulator

Americký stát Idaho, připravovaný jakožto nadcházející rozšíření pro American Truck Simulator, je proslulý zejména svými bramborami, kromě nich se zde ale nachází mimo jiné i spoustu památek, které si můžete prohlédnou v dnešní várce screenshotů.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

S novými technologiemi a dovednostmi získanými z předchozích mapových rozšíření pracují vývojáři na přepracování starších objektů do realističtější podoby. V této podobě už se ale samozřejmě rovnou vytvářejí i všechny nové objekty, včetně těch pro Idaho.

Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

Jak si můžete všimnout, připravuje se celá řada budov – od tradičních dřevostaveb až po moderní luxusní rekreační střediska. Spolu s těmito unikátními místy budete moci navštívit i různé průmyslové oblasti, které jsou opět vytvářeny vylepšenými metodami a ještě více modulárně, takže se na každém místě budou vždy trochu lišit.

Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Idaho do seznamu přání:

3 komentáře

      1. To Hellforce: na 2. obrazku je Silver Creek Outfitters, vypada to jako prodejna obuvy a obleceni ve meste Ketchum. Na 3. obrazku je hala s kluzistem (Manchester Ice Rink & Events Center) ve meste McCall. Kdyz se na ty mesta divam na mape, tak si rikam, ze je dost mozne, ze SCS se bude snazit vice zaplnit prostor po zkusenostech s Utahem, kteremu bylo dost vytykano, ze ma malo silnic i mest, ale treba se pletu.

Napsat komentář